Nowe piosenki: Khalid i Normani z Fifth Harmony w teledysku do Young Dumb & Broke

2017-08-03 19:23

Khalid opublikował teledysk do swojego nowego singla Young Dumb & Broke, w którym 19-latek razem z Normani Kordei z Fifth Harmony przenosi się z powrotem do szkolnych czasów.

Wchodząca gwiazda R&B;, 19-letni Khalid, który w marcu zadebiutował płytą „American Dream” ujawnił teledysk do najnowszego singla „Young Dumb & Broke”. Jest to kolejny utwór, po „Location”, „Saved” i „American Teen”, promujący ten świetnie przyjęty album. Teledysk, w reżyserii Calmatic (autor obrazu do m.in. „Come Down” - Anderson Paak czy „Still Got Time”- ZAYN ft. PARTYNEXTDOOR), zabiera Khalida z powrotem do liceum. 

Nowe piosenki: Khalid - Young Dumb & Broke

W nowym klipie Khalida gościnnie wystąpili aktorzy znani z popularnych młodzieżowych filmów i seriali telewizyjnych, w tym np.: Dennis Haskins („Saved By The Bell”), Rachael Leigh Cook („She’s All That”), Kel Mitchell („All That, Good Burger”) czy Wayne Brady. Obok nich zobaczymy także muzyków, prywatnie przyjaciół Khalida, m.in. Normani Kordei z Fifth Harmony oraz rapera Buddy’ego.

Zobacz teledysk do „„Young Dumb & Broke” poniżej:

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze