Nowe piosenki 2017 - Ella Eyre w duecie z raperem! Ego [PREMIERA]

2017-08-03 17:50
Nowe piosenki 2017 - Ella Eyre w duecie z raperem! Ego [PREMIERA]
Autor: fot. okładka singla Ego Nowe piosenki 2017 - Ella Eyre w duecie z raperem! Ego [PREMIERA]

Nowa piosenka Elli Eyre już gotowa! Gwiazda brytyjskiej sceny muzycznej zaprosiła do swojego nowego nagrania rapera znanego z wielu hitów. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Nowe piosenki 2017 - Ella Eyre, po sukcesie z Sigalą i hitem Came Here For Love, przygotowała kolejny znakomity utwór. Ego to tytuł pierwszego singla, którym brytyjska wokalistka zapowiada swój drugi w karierze album. Od kilku lat modnym zabiegiem jest zapraszanie do popowych utworów znanych raperów. Tak zrobili m.in. Sia, Little Mix, Selena Gomez, David Guetta, zespół Maroon 5 i właśnie Ella Eyre. W najnowszym kawałku 23-letniej gwiazdy ESKA Music Awards 2017, pojawia się Ty Dolla Sign!

Ella Eyre - nowa piosenka Ego

Ego to nowa piosenka Elli Eyre, która swoją premierę będzie mieć 11 sierpnia 2017. Utwór w wersji studyjnej podrzucimy Wam na ESKA.pl! Na razie musimy zadowolić się wersją na żywo. Posłuchajcie:

 

Ella Eyre pierwszy raz o nowej piosence powiedziała w wywiadzie dla ESKA.pl, podczas ESKA Music Awards 2017. Gwiazda zdradziła, że to popowy utwór, który znacznie różni się od tych kawałków, które były na poprzedniej płycie Feline. Nowe nagranie jest szybsze, radośniejsze, lżejsze i zapowiada przyszłość muzyczną artystki. Na nowej płycie nie znajdziecie utworów stworzonych w gatunku drum'n'bass. 

 

Najnowsze