Nowe Hity ESKI: Gromee, Margaret, Sean Paul & David Guetta i inni w New Music Friday!

2018-02-16 15:56
Nowe Hity ESKI: Gromee, Margaret, Sean Paul & David Guetta i inni w New Music Friday!
Autor: fot. okładki singli Nowe Hity ESKI: Gromee, Margaret, Sean Paul & David Guetta i inni w New Music Friday!

Piątek, to dzień, na który czekają wszyscy miłośnicy nowej muzyki! Od samego rana w Radiu ESKA gramy wam najnowsze muzyczne wydania od waszych ulubionych gwiazd. Co nowego na naszej antenie? Lista gorących premier - oczywiście na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA 16 lutego rozgrzeje, poprawi humor i ucieszy fanów kilku znakomitych gwiazd. W trzeci piątek miesiąca premierowo na naszej antenie usłyszycie nowości muzyczne 2018 od artystów, których doskonale znacie. Możecie ocenić utwór Gromeego na polskie preselekcje do Eurowizji, a także piosenkę Margaret, z którą walczy o finał legendarnego konkursu w szwedzkich preselekcjach! Na tych niespodziankach jednak nie kończymy!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Nowości muzyczne ESKI 16.02.2018 - nowe hity

Luty 2018 to miesiąc wielu gorących premier, których nie można przegapić. W ciągu ostatnich dwóch tygodni na rynku muzycznym pojawiły się takie hity, jak: Friends (Marshmello, Anne-Marie), Łowcy gwiazd (Cleo), czy We Are F**ked (Noah Cyrus). Wysoki poziom lutowych premier podtrzymują:

  • Gromee & Lukas Meijer - Light Me Up: to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu. Krakowski producent po raz drugi zaprosił do współpracy Lukasa Meijera (wcześniej współpracowali przy hicie Without You). Gromee swój singiel na żywo zaprezentuje 3 marca podczas finału Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018. O tym, czy będzie reprezentować nasz kraj w legendarnym konkursie, zdecyduje jury i telewidzowie. Oprócz tego utworem Light Me Up zapowiada swój debiutancki album Chapter One, którego premiera 16 marca. 
  • Smolasty feat. Otsochodzi - Uzależniony: jak mówi autor: - kawałek o niespełnionej miłości, kiedy obie strony chcą, ale coś jednak tworzy między nimi barierę nie do przejścia. Smolasty pokazuje w nim swój punkt widzenia. Za produkcję odpowiedzialny jest duet Miyo.
  • Sean Paul & David Guetta feat. Becky G - Mad Love: Legenda dancehallu, laureat Grammy, uwielbiany twórca hitów, Sean Paul, który ostatnio otrzymał wyróżnienie za sprzedaż 26 milionów płyt, nawiązał współpracę z mistrzem stadionowych przebojów, Davidem Guettą. Za produkcję nagrania odpowiada Guetta, a gościnnie śpiewa w nim wschodząca meksykańsko-amerykańska gwiazda - Becky G. Artystka w USA odniosła już niemały sukces za sprawą piosenki Mayores. Latem Sean Paul wyruszy w trasę koncertową po Europie. Szczegółowe informacje i konkretne daty występów zostaną podane wkrótce.
  • Margaret - In My Cabana: za utwór odpowiadają autorzy poprzednich singli artystki tj. What You Do czy Cool Me Down, z którym wokalistka brała udział w polskich preselekcjach w 2016 roku. Za eurowizyjny kawałek odpowiada ekipa: Anderz Wrethov, Linnea Deb, Arash Labaf i Robert Uhlman. Utwór na żywo usłyszeliśmy 10 lutego 2017, kiedy to polska wokalistka wzięła udział w półfinale szwedzkich preselekcji. Nie udało jej się zdobyć bezpośredniego awansu do finału, bo ostatecznie znalazła się w czwórce najlepszych półfinałowych wykonań. Tym samym weźmie udział w koncercie tzw. drugiej szansy już 3 marca 2018. 
  • Happy Prince - Don't Let Go: dwóch przyjaciół, Jakub Prachowski i Tomasz Stawarz, którzy spotkali się po latach, by ponownie połączyć swoje siły i wykorzystać zdobyte doświadczenia muzyczne i producenckie. W ten sposób powstał projekt Happy Prince. Współpraca ta zaowocowała materiałem na pierwszy wspólny album, który niebawem się ukaże. Ich singiel Don’t Let Go został wybrany spośród rekordowej liczby zgłoszeń do polskich preselekcji Eurowizji 2018.
  • The Chainsmokers - You Owe Me: duet na początku roku przypominał o sobie kawałkiem Sick Boy, który był swoistym rozliczeniem zespołu z wizerunkiem, jaki wykreowały im media. W najnowszym, udostępnionym 16 lutego utworze You Owe Me grupa poszła o krok dalej… Szczególnie widać to w teledysku!

Lista premier, które zagramy w ramach New Music Friday w Radiu ESKA, zostanie zaktualizowana. Podsumowanie premier w każdym notowaniu Podwójnej Gorącej 20, w każdą niedzielę od godziny 16:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze