Nowe hity ESKI - Eminem z Edem Sheeranem, Calvin Harris i inni w New Music Friday!

2017-12-15 13:28
Nowe hity ESKI - Eminem z Edem Sheeranem, Calvin Harris i inni w New Music Friday!
Autor: fot. okładka płyty Revival Nowe hity ESKI - Eminem z Edem Sheeranem, Calvin Harris i inni w New Music Friday!

Połowa grudnia 2017 i kilka nowych premier. Te najlepsze usłyszycie na antenie RADIA ESKA!

New Music Friday w RADIU ESKA to wyjątkowy moment dla wszystkich miłośników nowości muzycznych. W każdy piątek od samego rana gramy wam najnowsze, najlepsze i najgorętsze muzyczne wydania. Nowe hity Eski 15 grudnia 2017 to m.in. świeża piosenka Eminema nagrana we współpracy z Edem Sheeranem! Ciekawe, czy spodoba się wam o pierwszego przesłuchania!

Eminem Revival - ESKA rozdaje nową płytę Eminema pełną gwiazd: Ed Sheeran, Beyonce i Alicia Keys

Autor: brak danych

  Eminem - nowa płyta Revival nie zawiedzie fanów. Dziewiąty solowy album amerykańskiego rapera pojawi się na sklepowych półkach już 15 grudnia 2017 - tego samego dnia możecie ja przez cały dzień zdobyć w Radiu ESKA. Na dwa tygodnie przed premierą raper atmosfer

Nowe hity Eski 15.12.2017 - premiery

Wydarzeniem dnia jest bez wątpienia nowa płyta Eminema. Na dziewiątym albumie rapera usłyszycie kawałki nagrane we współpracy z takimi gwiazdami, jak: Alicia Keys, Pink, Skylar Grey czy wspomniany już Ed Sheeran. Każdy, kto 15.12.2017 pojawi się na naszej antenie wygra płytę Revival, amerykańskiego rapera.

Piątek pod znakiem nowej muzyki w RADIU ESKA to premiery:

  • Eminem feat. Ed Sheeran - River: to jeden z dziewiętnastu utworów, które pojawiły się na płycie Eminema. - Musiałem trzymać informację o naszym numerze w tajemnicy, ale skoro już wszystko zostało ogłoszone, to mogę powiedzieć więcej. Nagrałem utwór z Eminemem na jego nową płytę Revival, która pojawi się 15 grudnia. On jest powodem, dla którego zacząłem pisać piosenki, komponować, a sama współpraca z nim jest dla mnie zaszczytem. Kawałek nazywa się River i wierzę, że polubicie go od pierwszego przesłuchania - napisał Ed Sheeran.
  • SZA x Calvin Harris - The Weekend (Funk Wav Remix): nowa, zremiksowana wersja hitu amerykańskiej wokalistki. Szkocki producent podpisując remiks wykorzystał dwa pierwsze słowa swojej ostatniej płyty. 

Największe gwiazdy i ich hity przez cały rok walczyły o wasze uznanie. Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a w związku z tym przed nami czas podsumowań, czyli Gorąca 100 2017 w RADIU ESKA. Czy autorzy dzisiejszych premier jeszcze w tym roku podbiją Podwójną Gorącą 20? Głosujcie i wygrywajcie!

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj >>

GORĄCA 100 2017 - HITY. Jak głosować i kiedy wyniki?

Autor: brak danych

  Gorąca 100 2017 RADIA ESKA - najważniejsze muzyczne podsumowanie w roku! Zagłosujcie i wybierzcie na ESKA.pl - najlepsze hity 2017. Wybór jest bardzo ciężki, bo w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy pojawiło się mnóstwo znakomitych premier. Fani polskiej

 

Najnowsze