Nowa płyta Pectus nagrana! Kiedy premiera albumu Siła Braci? Na Eska.pl pierwszy singiel Barcelona [VIDEO]

2013-01-15 12:50

Zespół Pectus ogłosił datę premiery swojej nowej płyty. Bracia Szczepanikowie krążek zatytułowany Siła Braci sprezentują swoim fanom już na początku lutego 2013 roku. To pierwszy album w nowym, rodzinnym składzie grupy. Płytę promuje singiel Barcelona. Czy Siła Braci będzie sukcesem?

Pectus są już gotowi na premierę swojej nowej płyty zatytułowanej Siła Braci. Krążek braci Szczepaników zgodnie z zapowiedziami na sklepowych półkach ma pojawić się już 5 lutego 2013 roku. To pierwszy projekt w nowym składzie grupy, który tworzą teraz oprócz Tomasza Szczepanika jego bracia: Marek, Mateusz i Maciej.

Album Siła Braci promuje piosenka Barcelona, która została wybrana na pierwszy singiel z płyty. Do piosenki został nakręcony również teledysk, który na oficjalnym kanale VEVO Pectus możemy oglądać od 30 listopada 2012 roku. Fani zespołu na ich nowym krążku usłyszą między innymi hiszpańską gitarę czy też szkocką kobzę.

Czy Siła Bracia w dniu premiery odniesie sukces? Przekonamy się już wkrótce, a tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia klipu do hitu Barcelona.

Zobacz na Eska.pl Barcelona - Pectus!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze