Nowa płyta Matta Pokory - R.E.D: kiedy premiera? [VIDEO]

2015-01-22 15:50
M. Pokora
Autor: fot. M Pokora / oficjalny priofil na Facebooku M. Pokora

Matt Pokora wydaje nową płytę. Sprawdź, co słychać u francuskiego artysty polskiego pochodzenia i zobacz datę premiery jego nowego krążka - na ESKA.pl

Matt Pokora, aktualnie pod skróconym pseudonimem M. Pokora, wydaje nowa płytę. Album R.E.D. promuje nastrojowy singiel Le monde oraz bardziej żywiołowy utwór On danse. Sprawdź, kiedy krążek trafi do sprzedaży i posłuchaj nowej piosenki już teraz - na ESKA.pl.

Nowa płyta M. Pokory to zwrot ku bardziej romantycznym kompozycjom w akustycznym i balladowym stylu. Krążek R.E.D. będzie dostępny od 2 lutego, ale już teraz możecie go zamówić w przedsprzedaży, m.in. na empik.com. Na albumie znalazło się 13 nowych utworów. Na dostępną również w Polsce wersję deluxe trafiły jeden dodatkowy utwór oraz Le monde w wersji akustycznej oraz płyta DVD.

M Pokora - R.E.D.
Autor: fot. okładka płyty M Pokora - R.E.D.

Co Matt Pokora robił od wydania poprzedniej płyty? W ostatnim czasie wokalista był gwiazdą musicalu Robin des Bois o przygodach Robin Hooda. Spektakl oraz pochodząca z niego muzyka osiągnęły olbrzymi sukces w we Francji i Belgii.

Podobają się Wam muzyczne nowości od Matta?

M. Pokora - Le monde

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze