Nowa płyta Justina Biebera to powrót do korzeni? Fani liczą na Purpose 2.0

Justin Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Brak możliwości wyruszenia w trasą koncertową sprawił, że Justin Bieber zaszył się w studiu nagraniowym, gdzie pracował nad następcą wydanego w lutym 2020 roku albumu Changes. Za pośrednictwem mediów społecznościowych kanadyjski gwiazdor pop oficjalnie ogłosił, że piosenki zostały już nagrane. Fani nie mają wątpliwości, że to może być najlepsza płyta ich idola od 2015 roku.

Justin Bieber - nowa płyta piosenkarza będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku? Wszystko na to wskazuje! Po wydaniu nominowanego do nagrody Grammy krążka Changes kanadyjski piosenkarz ani przez moment nie zwolnił narzuconego przez siebie tempa. Przed wybuchem pandemii artysta promował nowe wydawnictwo za sprawą singli Yummy i Intensions, które okazały się wielkimi hitami, docierając na szczyty list przebojów w wielu krajach. Jednym z elementów promocji piątego albumu w dorobku Justina miała być trasa Changes World Tour. Niestety, sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała plany piosenkarza, który podobnie jak chociażby Daria Zawiałow wykorzystał ten czas na nagrywanie nowego materiału. Pierwszą zapowiedź szóstego krążka Justina Biebera otrzymaliśmy w postaci singla Holy, we wrześniu 2020 roku. Również w 2021 rok JB wszedł z nową muzyką. 1 stycznia ukazał się jego kolejny numer Anyone. Teraz piosenkarz wyznał, że jego album jest już właściwie gotowy, a fani nie mają wątpliwości, że może to być jego najlepsze wydawnictwo od płyty Purpose z 2015 roku.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Justin Bieber - nowa płyta

Wszystko wskazuje na to, że Anyone to niejedyna nowość, jaką Justin Bieber przygotował w tym roku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarz ogłosił, że nagrał już wszystkie piosenki na swój kolejny album i jedyne, co mu zostało, to wybrać te najlepsze, które na pewno się na nim pojawią. Fani nie mają wątpliwości, że nowy krążek ich idola może stylistycznie przypominać ten wydany w 2015 roku - Purpose. Jeden z producentów dodał zdjęcie ze studia nagraniowego w bluzie z zakończonej w 2017 roku ery, które opatrzył opisem:

- Pracując teraz nad wyjątkowym projektem, musiałem założyć bluzę Purpose Tour!

Najnowsze