Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

2017-07-25 14:18

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!

Fani Fifth Harmony zdradzili tytuł i datę premiery nowej płyty girlsbandu. Pierwszy album autorek hitu Work From Home nagrany po odejściu Camili Cabello ukaże się jeszcze tego lata! Ally, Normani, Dinah i Lauren ujawniły informacje na temat swojego najnowszego krążka ekskluzywnie podczas nagrań do popularnego w USA programu Jimmy'ego Fallona. Gorących newsów nie udało się jednak utrzymać w tajemnicy do czasu emisji show. To wszystko przez osoby z publiczności, które wygadały się na ten temat w mediach społecznościowych.

Fifth Harmony: ostatni występ z Camilą Cabello – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Ostatni występ Fifth Harmony z Camilą Cabello pokazano w amerykańskiej telewizji w sylwestra 2016/2017. Widok wszystkich pięciu dziewczyn na scenie zaskoczył nieco tych, którzy wiedzieli o głośnym odejściu jednej z wokalistek. Jak to więc możliwe, że Fifth Harmony wystąp

Fifth Harmony - kiedy premiera nowej płyty?

Dzięki niedyskretnym fanom 5H wiemy już, że nowa płyta Fifth Harmony ukaże się 25 sierpnia 2017. Trzeci album w dorobku grupy zwyczajnie nosić tytuł... Fifth Harmony. 

Czekacie na nową płytę Fifth Harmony bez udziału Camili Cabello?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze