Beyoncé

i

Autor: B4859 / Avalon/Photoshot/East News Beyoncé wkracza w świat muzyki country.

Zapowiedzi

Nowa płyta Beyoncé nadchodzi! Znamy datę premiery ósmego albumu gwiazdy

2024-02-12 13:30

Beyoncé powraca! Królowa amerykańskiej sceny muzycznej zapowiedziała premierę ósmego w karierze albumu studyjnego. Zaledwie półtora roku o wydaniu kultowego krążka pod tytułem "Renaissance", piosenkarka wydaje płytę w zupełnie nowym gatunku. Takiej Beyoncé jeszcze nie słyszeliśmy. Dwie piosenki trafiły już do sieci.

Beyoncé lubi zaskakiwać. Podczas tegorocznego Super Bowl amerykańska diwa ogłosiła premierę nowej płyty. Chwilę po występie Ushera w telewizji pojawił się spot reklamowy, gdzie piosenkarka powiedziała "czas wypuścić nową muzykę". Zaledwie kilka minut później na jej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych pojawił się film, który oficjalnie zapowiedział datę wydania nowego krążka. Będzie to druga część trzyczęściowej sagi. Pierwszym aktem była klubowy album "Renaissance", który promowała trasa koncertowa Renaissance World Tour. Niecałe dwa lata od opublikowania poprzedniej płyty, Beyoncé wyda kolejną. Kiedy trafi do serwisów streamingowych oraz na pułki sklepów?

Doda po koncercie Beyonce: "Jest mi KUR**SKO przykro!"

Beyoncé - kiedy nowa płyta?

Dla fanów Beyoncé mamy dobre informacje. Na nowy album studyjny nie trzeba będzie długo czekać. Płyta, której tytuł jeszcze nie jest znany, trafi do sprzedaży i do streamingu już w piątek, 29 marca 2024 roku. Nowy projekt piosenkarki promują piosenki w stylu country. Można się więc spodziewać, że właśnie w takim gatunku będzie nadchodzący album Beyoncé.

"Texas Hold 'Em" i "16 Carriages" - nowe single Beyoncé

"Texas Hold 'Em" i "16 Carriages" są już dostępne na Spotify, iTunes, Apple Music, Tidalu, YouTube i innych serwisach muzycznych. Brzmienie utworów na pewno zaskoczy fanów, ponieważ są to piosenki... country. Piosenkarka porzuca pop i r&b, aby skupić się na tradycyjnej muzyce z Teksasu, z którego pochodzi Beyoncé. "Texas Hold 'Em" to wesoła piosenka, której refren szybko wchodzi w głowę. Z kolei "16 Carriages" to emocjonalna ballada z elementami amerykańskiego folku.