Dawid Podsiadło - płyta Lata Dwudzieste na jesień 2022! Jakie piosenki i kiedy premiera?

i

Autor: Daniel Jaroszek Dawid Podsiadło ruszy w przyszłym roku w "niespodziankową trasę"

Nowa piosenka Sanah i Dawida Podsiadły. O czym śnią artyści?

2022-10-19 11:26

Każda godzina przybliża nas do premiery nowej płyty Dawida Podsiadły, a tym samym do usłyszenia kolejnego utworu nagranego z Sanah. Najpopularniejsi polscy artyści ponownie połączyli siły, a efekty usłyszymy już w najbliższy piątek. Wiadomo już, jaki tytuł nosi wspólna kompozycja autorów hitu Ostatnia nadzieja.

O duecie Dawida Podsiadły i Sanah fani marzyli od dawna. Artyści połączyli w końcu siły w tym roku, nagrywając utwór Ostatnia nadzieja, który pojawił się na albumie Uczta. Piosenka z miejsca wygenerowała miliony odtworzeń w serwisach cyfrowych, stając się jednym z największych hitów w dorobku uwielbianych przez polską publiczność muzyków. W dniu wydania wspólnego kawałka Dawid Podsiadło zapewnił, że Ostatnia nadzieja nie jest ostatnim efektem współpracy tych dwoje, a kolejny utwór z Sanah znajdzie się na jego czwartym solowym krążku. Zaledwie kilka dni przed premierą albumu Lata Dwudzieste najpopularniejszy piosenkarz w Polsce opublikował oficjalną tracklistę, z której dowiedzieliśmy się, jaki tytuł nosi kompozycja, w której gościnnie pojawi się Zuzia. Oprócz autorki hitu Szampan na longplayu Podsiadły pojawi się jeszcze jeden gość. To prawdziwa legenda polskiej sceny muzycznej.

Starsza kobieta upomniała Dawida Podsiadłę. To go zawstydziło!

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Podsiadło i Sanah - nowa piosenka

Nowa piosenka Dawida Podsiadły i Sanah nosi tytuł 'O czym śnisz?' i usłyszymy ją już w najbliższy piątek, 21 października. Tego dnia w serwisach cyfrowych i na sklepowych półkach pojawi się bowiem czwarty longplay rozchwytywanego artysty. Na płycie, poza Sanah, gościnnie pojawi się także Katarzyna Nosowska - legendarna wokalistka, której utwory (zarówno solowe, jak i te nagrane z Hey) zapisały się na kartach historii polskiej muzyki.

Pełną tracklistę prezentujemy poniżej:

 1. WiRUS
 2. TAZOSy
 3. Halo
 4. Nie lubię Cię
 5. POST
 6. O czym śnisz? (feat. sanah)
 7. Blant
 8. To co masz Ty!
 9. D I A B L E
 10. mori
 11. millenium
 12. awejniak (feat. Nosowska)
 13. Szarość i Róż
 14. Kolce i Róże
 15. Nic nie może przecież wiecznie trwać
 16. Bóg
 17. Let You Down (Cyberpunk: Edgerunners Ending Theme)
Sonda
Czekasz na Lata Dwudzieste?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE