Nowa piosenka Mariny Łuczenko 2015: wideo ze studia nagrań. Szykuje się hit na zagranicznym poziomie? [VIDEO]

2015-01-24 12:14
Marina Łuczenko
Autor: fot. WBF Marina Łuczenko

Nowa piosenka Mariny Łuczenko 2015 swoją premierą z pewnością wywoła niemałe zamieszanie na polskim rynku muzycznym. Dowód? Mamy dla Was wideo ze studia Mariny Łuczenko, gdzie powstaje nie jedna nowa piosenka a cała płyta! Nowoczesne bity, mocny wokal Mariny Łuczenko, brytyjscy producenci... - dzieje się i to na zagranicznym poziomie!

Czekacie na nową piosenkę Mariny Łuczenko 2015? Wszystko wskazuje na to, że jest na co! Wprawdzie odpowiedź na pytanie, kiedy premiera nowego singla Mariny Łuczenko, wciąż pozostaje tajemnicą, to coraz głośniej mówi się o come backu wokalistki do gry na rynku muzycznym. O tym, że ten zbliża się wielkimi krokami świadczy filmik Mariny Łuczenko ze studia nagraniowego w Londynie. W wideo udostępnionym na Facebooku przez artystkę możemy usłyszeć jedną z jej nowych piosenek.

Nowa piosenka Mariny Łuczenko w tle nagrania to podkręcone bitami klawisze, wyraźnie zaznaczony rytm i wokal artystki w klimatach sensualnego R&B; - tyle jesteśmy w stanie napisać po usłyszeniu kilku sekund utworu. Brzmi nieźle, prawda?

Najgorsze okładki płyt z motywem zwierzęcym - ale przypał! [GALERIA]

Marina Łuczenko przyzwyczaiła nas już do tego, że nagrywa na światowym poziomie. ESKA.pl przypomina, że Electric Bass z debiutanckiego krążka Hard Beat grany był również poza granicami naszego kraju. Jesteśmy więc pewni, że w przypadku nowej piosenki Mariny Łuczenko 2015 wybranej na singla nie będzie inaczej.

>>> Życzenia na Dzień Babci i Dziadka - wierszyki, smsy i e-kartki. Co wybrać?


JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze