Nowa piosenka Justina Biebera zachwyciła Billie Eilish. Artystka wyznała mu... miłość!

2020-09-21 16:15 Maksymilian Kluziewicz
Justin Bieber
Autor: YouTube/Justin Bieber

Fani Justina Biebera z pewnością mogą zaliczyć rok 2020 do udanych. Mimo że ze względu na pandemię koronawirusa ich idol musiał odwołać zaplanowane koncerty, w wolnych chwilach nie próżnował. Artysta skupił się na nagrywaniu kolejnego longplaya, którego pierwszym przedsmakiem jest numer Holy. Piosenka cieszy się popularnością w sieci, a jedną z jej największych fanek jest Billie Eilish. Więcej na ESKA.pl.

Justin Bieber - nowa piosenka kanadyjskiego piosenkarza odnosi coraz większe sukcesy. Oficjalny wideoklip zrealizowany do utworu wygenerował już ponad 25 milionów wyświetleń, a sam kawałek podbija listy sprzedaży na całym świecie. Wydając numer Holy, Justin Bieber zaprezentował zupełnie nowe oblicze. Zrobiło ono wrażenie nie tylko na fanach, ale również na innych gwiazdach sceny muzycznej. Najbardziej zachwycona wydaje się jednak Billie Eilish, czyli 18-latka, która w zeszłym roku szturmem podbiła listy przebojów w niemalże każdym zakątku naszego globu.

Billie Eilish nigdy nie ukrywała tego, że jest wielką fanką twórczości kanadyjskiego artysty. Jako mała dziewczynka kolekcjonowała plakaty z Justinem i znała na pamięć wszystkie jego kawałki. Mimo że sama osiągnęła sławę, nie przestała śledzić losów swojego idola. Co więcej, udało jej się nawet zaprosić go do duetu. W lipcu 2019 do sieci trafił remiks hitu Bad Guy z gościnnym udziałem Justina Biebera. Uwadze Billie nie umknęła również premiera Holy.

Justin Bieber kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Billie Eilish kocha nową piosenkę Justina Biebera

Utwór Holy Justina Biebera jest zapowiedzią kolejnej płyty piosenkarza. Po wydaniu krążka Changes w lutym tego roku artysta miał wyruszyć w trasę koncertową go promującą. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała jego plany. Wokalistka postanowił jednak nie próżnować i skupił się na nagrywaniu materiału na kolejne wydawnictwo, które według plotek ma zadebiutować jeszcze przed końcem roku. Pod oficjalnym wideo do Holy pojawiło się wiele wielbiących Justina komentarzy. Jeden z nich pozostawiła Billie Eilish.

- Kocham cię - napisała wokalistka.

Trzeba przyznać, że to bardzo miły gest. Mamy nadzieję, że usłyszymy jeszcze Billie Eilish i Justina Biebera w jednym utworze.

Najnowsze