Norbi w Szydłowcu. Na plenerowy koncert przyszło 10 osób!

2017-02-16 12:48
Norbi w Szydłowcu. Na plenerowy koncert przyszło 10 osób!
Autor: fot. facebook.com / Nasz Szydłowiec Norbi w Szydłowcu. Na plenerowy koncert przyszło 10 osób!

Koncert Norbiego w Szydłowcu na imprezie z okazji obchodów 590-lecia miasta okazał się frekwencyjną porażką. Występ artysty oglądała zaledwie garstka osób!

Norbi w Szydłowcu - na koncert z okazji 590-lecia miasta przyszła garstka osób! Zdjęcie z występu autora przeboju Kobiety Są Gorące roznosi się wirusowo po Facebooku i jest źródłem niewybrednych żartów użytkowników. Trudno jest nam się z resztą temu dziwić - koncert Norbiego oglądało zaledwie 10 mieszkańców 12-tysięcznego Szydłowca.

>> Zenek Martyniuk chory. Artysta przeprasza fanów

Garstka osób na koncercie Norbiego w Szydłowcu

Czy promotorzy zapomnieli o rozwieszeniu plakatów? Nie wiadomo dokładnie, jaka była przyczyna tak fatalnej frekwencji na występie Norbiego. Nie zmienia to jednak faktu, że organizowanie plenerowej imprezy w środku zimy z pewnością nie należy do najlepszych pomysłów. Poniżej możecie zobaczyć oryginalny wpis ze słynną fotografię z koncertu piosenkarza, która krąży po sieci.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze