Nocne Zmory - płyta Luny [PIOSENKI, PREMIERA]

i

Autor: Wiktor Malinowski Nocne Zmory - płyta Luny [PIOSENKI, PREMIERA]

Nocne Zmory - płyta Luny robi furorę! Ten album trzeba sprawdzić [PIOSENKI, PREMIERA]

2022-04-25 16:26

Nocne Zmory Luny wreszcie ujrzały światło dzienne. "Wiem, że w pełni zaufałam sobie i swojemu głosowi" - powiedziała młoda, niezwykle zdolna wokalistka. Jakie piosenki znalazły się na jej krążku? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Luna to jedna z najbardziej charakterystycznych, konsekwentnych i wyróżniających się świadomą wizją siebie artystek młodej polskiej sceny. Zarówno pod względem muzycznym, artystycznym i wizerunkowym. Zauważona już przy pierwszym singlu przez Spotify była pierwszą polską ambasadorką akcji Spotify Equal, której wizerunek był prezentowany na Times Square. Występowała na Opolskiej scenie alternatywnej. Nominowana do Odkryć Roku w plebiscycie Bestsellery Empiku 2021 za EP „Caught in the night”. Wyróżniona także przez magazyn ELLE jako jedyna muzyczna gwiazda występowała podczas tegorocznej gali ELLE Style Awards. Teraz wydaje swój debiutancki autorski album po polsku – „Nocne zmory” właśnie trafiły do sklepów i wszystkich serwisów muzycznych.

Luna objawieniem muzycznym rynku! Obejrzyjcie wywiad Kasi Węsierskiej!

- 22.04.2022 to dzień, na który czekałam chyba całe swoje życie. To spełnienie moich wszystkich marzeń, pragnień i najjaśniejszych snów. To wyjątkowy dla mnie moment postawienia na siebie i swoją własną rzeczywistość - opowiada Luna. - To był wspaniały czas, chociaż nie było łatwo - niespodziewany hejt na social mediach, pandemia czy po prostu sytuacje, w których nie wszystko szło po mojej myśli. Przemarznięcie podczas klipu w zimowym deszczu w lesie, angina podczas koncertu, klejenie kryształków do moich wymarzonych beretów godzinę przed sprzedażą, złamany obcas podczas sesji, pomylone miejsce wywiadu i rozmazana szminka – niby nic wielkiego, ale w masie powodują, że morale pikuje w dół, ale nie żałuję ani jednej chwili.

Luna - płyta Nocne Zmory

Muzyka Luny to pop alternatywny i elektronika. Tajemniczy, oniryczny, mroczny i bardzo emocjonalny klimat zestawiony z jasną, ciepłą barwą głosu. W swojej twórczości artystka poszukuje oryginalnych i charakterystycznych brzmień, dźwięków natury i kosmosu, które powoli stają się jej znakiem rozpoznawczym. - Jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnętrze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat postrzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża. – opowiada Luna. - Nocne zmory to wynik niezliczonych godzin, miesięcy i lat pracy nad sobą i muzyką. To niekończące się chwile czekania na ten jeden moment. To taka część mnie, której nikt dotąd nie widział. To podróż na inną planetę, ale przede wszystkim w głąb.

Luna - Nocne Zmory [TRACKLISTA]

 1. Blade (intro)
 2. Mniej
 3. Czerwień Moich Ust
 4. Zgaś
 5. Marznę
 6. Niewypowiedziane
 7. Wirtualne Przedmiescie
 8. Nie Budź Mnie
 9. Długo Zasypiam
 10. Zabierz Mnie
 11. Elon Musk (w Ogniu Się Unoszę)
 12. Chimera
 13. Wystarczy
 14. Nocne Zmory
 15. Śmiercie (outro)

Do piosenki tytułowej z płyty powstał klip w reżyserii Olgi Czyżykiewicz, który idealnie obrazuje klimat twórczości Luny. Z okazji premiery albumu artystka zagra koncert 26.04 w klubie Niebo. Impreza ma charakter zamknięty, ale Luna udostępniła limitowaną pulę biletów dla fanów. Ostatnie wejściówki można kupić tylko na Going.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE