No Guns Allowed - Snoop Lion nagrał singiel razem z córką [VIDEO]

2013-04-03 15:31

Snoop Lion nagrał razem ze swoją córką kawałek No Guns Allowed. Utwór pochodzi z płyty Reincarnated, która swoją premierę będzie miała 23.04.2013. Snoop razem z córka Cori B sprzeciwiają się przemocy i dlatego zdecydowali się na wspólne nagranie kawałka No Guns Allowed. Posłuchaj piosenki na Eska.pl!

No Guns Allowed to wspólny utwór Snoopa Liona i jego córki Cori B. Wokalsitka od 2012 roku znany pod pseudonimem Snoop Lion, daje wyraz swoim nowo nabytym pacyfistycznym poglądom w kawałku No Guns Allowed. Kawałek pochodzi z nowej płyty Snoopa Reincanated, której premiera planowana jest na 23.04.2013. Swoją tematyką wpisuje się w duchowe odrodzenie Snoopa, który po wyprawie na Jamajkę w 2012 roku zaczął utożsamiać się z  ruchem Rastafari. Zmienił także pseudonim ze Snoopa Dogga na Snoop Lion. Sam kawałek jest wyrazem protestu Snoopa przeciwko kulturze przemocy, która prowadzi do wielu tragedii.

>>>Snoop Lion zmienia swoje życie

W krucjacie przeciw przemocy Snoopa wspiera córka Cori B, która gościnnie pojawia się w utworze. Co ciekawe, Snoop cały czas nagrywa tez kawałki hip-hopowe, które gloryfikują seks i przemoc. Sam utwór No Guns Allowed nie jest szczytem muzycznych możliwości artysty, ale na pewno nalezy mu się pochwała za szczytną motywację. Na albumie Reincarnated pojawią się gościnnie artyści tacy jak Drake, T.I., Akon, Chris Brown i Rita Ora. Od strony producenckiej w krążku udział wziął Diplo.

Posłuchaj No Guns Allowed - Snoop Lion ft. Cori B
 Nie czytałeś jeszcze?

Margaret znana z hitu Thank You Very Much traci przyjaciół
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze