Smolasty i Doda - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Alan Wojtasik @wwwwalan

NAJPOPULARNIEJSZY HIT W POLSCE

"Nim zajdzie Słońce" czwarty raz #1. Smolasty i Doda na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-10-06 19:51

To było do przewidzenia, że pokochacie ten utwór. Smolasty i Doda nieustannie mogą liczyć na Wasze wsparcie, głosujecie, dlatego megahit pt. "Nim zajdzie słońce" czwarty raz wylądował na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. A kto na miejscu 2. i 3.? Kogo powitaliśmy w zestawieniu dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce? Przekonajcie się już teraz.

Pierwsze październikowe notowanie Gorącej 20 Radia ESKA za nami! W 40. zestawieniu w 2023 roku mieliśmy 10 spadków, 6 awansów, 2 utwory, które zachowały swoją pozycję sprzed tygodnia i 2 nowości. Na miejscu 17. powitaliśmy Darię Zawiałow i jej drugi singiel z płyty Dziewczyna Pop, który pojawi 20 października. Do notowania po raz kolejny wprowadziliście także Felixa De Laeta. Mowa oczywiście o belgijskim producencie, którego hity "Are You With Me", czy "Reality" podbijały listy hitów ESKI. Teraz przyszedł czas na bujający numer "Dive", który debiutuje na pozycji numer 12. O głosy prosi natomiast Taylor Swift z hitem "Cruel Summer", a także Dawid Podsiadło i jego "Diable". To numery uplasowane na dwóch ostatnich miejscach. Nie chciałyby powtórzyć losów Avy Max i Peggy Gou. Panie ze swoimi hitami pożegnały się z G20. A co wydarzyło się w pierwszej dyszce?

Lost Frequencies przedłuża lato 2023! Piosenką "Dive" gwarantuje dobrą zabawę

ROXIE WĘGIEL W BIELIŹNIE! (POLICJA W DOMU BRITNEY SPEARS, KWIATKOWSKI I BEDOES)| Maks ON AIR odc 2

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 6.10.2023

Pierwszą dziesiątkę otworzyła grupa Kwiat Jabłoni i utwór "Od nowa". A na miejscu 9. znalazł się uratowany przez was Robin Schulz. Jego "One with the Wolves" otrzymało tyle głosów, że hit ten awansował z miejsca 20. Na uwagę zasługuje też piosenka "Rush" od Troye'a Sivana, to awans z miejsca 15. na 5. A co na "pudle"? Podium otworzyliśmy słuchając numeru "Stan" od Gibbsa. Na 2. miejscu znalazł się natomiast Willem van Hanegem i Wardt van der Harst, czyli holenderski duet producentów W&W. 

Pamiętajcie, że to Wy układacie każde notowanie Gorącej 20 Radia ESKA. Kolejne już 13 października od godziny 18:00.

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Smolasty & Doda - Nim zajdzie Słońce