Nikola Fiedor zachwyciła jurorów Szansy na Sukces! Wystąpi na Eurowizji Junior 2019?

2019-09-29 15:19 MK
Nikola Fiodor
Autor: facebook.com/szansanasukces2019

Szansa na Sukces to program, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Obecnie możemy oglądać drugą edycję prowadzoną przez Artura Orzecha. Zanim o zwycięstwo będą walczyć dorośli uczestnicy, na scenie możemy oglądać zmagania dzieci, starających się o możliwość reprezentowania naszego kraju podczas prestiżowego konkursu, jakim niewątpliwie jest Eurowizja Junior. Sprawdź na ESKA.pl.

Szansa na Sukces - Nikola Fiedor zachwyciła Majkę Jeżowską! To właśnie królowa dziecięcej piosenki była bohaterką pierwszego odcinka nowego sezonu show, w którym siedmioro dzieci starało się o awans do finału, gdzie główną nagrodą jest wyjazd na Eurowizję Junior. W związku z wielkim sukcesem Roksany Węgiel w Mińsku, impreza po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, a dokładnie w Gliwicach. W rolę prowadzących wcielą się: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz właśnie wykonawczyni hitu Dobrze jest jak jest. O możliwość reprezentowania naszego kraju w finałowym odcinku Szansy na Sukces dla dzieci powalczy Nikola Fiedor.

Nikola Fiedor - Szansa na Sukces

Nikola Fiedor zachwyciła Majkę Jeżowską oraz jej zespół swoim wykonaniem wielkiego przeboju Od rana mam dobry humor. Dziewczynka ma na swoim koncie wiele sukcesów, między innymi pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Orfeusz we Włoszech czy też wyróżnienie na festiwalu w Opolu. Młoda artystka ma również doświadczenie w występach przed mieszkańcami innych krajów.

Najnowsze