Niezwykły występ w Mam Talent. Uczestnikiem idol Agnieszki Chylińskiej!

2022-10-17 12:04
Niezwykły występ w Mam Talent. Uczestnikiem idol Agnieszki Chylińskiej!
Autor: VIPHOTO/East News

,,Mam Talent!'' jest programem, który od lat sprawnie chwyta za serca widzów wspaniałymi występami. Bardzo często zarówno oni, jak i jurorzy mają do czynienia z naprawdę ogromnymi niespodziankami! Taka właśnie miała miejsce w najnowszym odcinku, podczas którego Agnieszka Chylińska wyznała jednemu z uczestników, że był on jej idolem!

W ,,Mam Talent!'' pojawiają się ludzie z niezwykłymi zdolnościami, które robią wrażenie na wszystkich. Można tam obejrzeć nie tylko utalentowanych muzyków czy tancerzy, uczestniczyć może w zasadzie każdy, kto wyróżnia się w jakiś sposób swoim talentem. W najnowszym odcinku kandydatem, który zachwycił jurorów był między innymi sportowiec, o którym niegdyś głośno było w całej Polsce. Imprezował nawet ze światową legendą piłki nożnej - Maradoną! Nic więc dziwnego, że podbił serca widowni swoim występem, mężczyzna ma prawdziwy talent!

Simon Cowell zrobi z Sary James światową gwiazdę? Zdradził, jakie ma plany wobec Polki

Na tych drogach są UKRYTE LOTNISKA | ESKA XD - Prosto z salonu #59

Niezwykły występ w Mam Talent

Ostatni odcinek był dla widzów oraz jurorów pełen wrażeń. Jednym ze sprawców był Janusz Chomontek, 54-letni sportowiec, który ma na swoim koncie duże osiągnięcia! Talentem, którym się wykazał był występ oparty na odbijaniu piłek, który zaprezentował do znanej piosenki ,,Sen o Victorii''. Mężczyzna oczywiście dostał się do następnego etapu, po tym jak został nagrodzony owacjami na stojąco!

Sonda
Podobał Ci się występ Janusza Chomontka?

Kim jest Janusz Chomontek?

Janusz Chomontek jest przede wszystkim znany z rekordów, jakie ustanowił w odbijaniu piłki. Pobił on rekord samego Maradony w żonglowaniu piłką o około 28 tysięcy! Oprócz tego znalazł się jeszcze 18 razy w Księdze rekordów Guinnessa. Jednym z nich jest pokonanie trasy maratonu berlińskiego żonglując. Przeszedł on aż 100 kilometrów, a piłka ani razu nie dotknęła ziemi. Mężczyzna jest prawdziwą legendą!

Agnieszka Chylińska - dzieci, wiek, mąż, koncerty, wzrost, piosenki

Janusz Chomontek był idolem Agnieszki Chylińskiej

Ze względu na swoje niesamowite osiągnięcia Janusz Chomontek był znany przez większość Polaków, szczególnie w środowisku sportowym. Dla wielu stanowił on ikonę, idola. Jedną z tych osób była Agnieszka Chylińska, co przyznała podczas odcinka, w którym się pojawił. Kobieta podkreśliła, że jest zaszczycona poznaniem mężczyzny! Z pewnością był to jeden z bardziej poruszających występów, który można było obejrzeć w 7. odcinku najnowszego sezonu!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze