Niewiarygodne, co zrobili z wielkim hitem. Przesada czy przeróbka idealna?

i

Autor: Sony Music Poland / Modjo - Lady (Hear Me Tonight) Niewiarygodne, co zrobili z wielkim hitem. Przesada czy przeróbka idealna?

CAŁY ŚWIAT O TYM MÓWI

Niewiarygodne, co zrobili z wielkim hitem. Przesada czy przeróbka idealna?

2024-04-19 9:43

Kygo obiecał wszystkim fanom, że 2024 będzie szczególny, bo po miesiącach nieaktywności przygotował mnóstwo gorących premier. Rok zaczął od opublikowania utworu pt. Whatever, który wyśpiewała Ava Max. Norweski producent przy tworzeniu tego hitu skorzystał z melodii kultowego przeboju "Whenever, Wherever" i przez kilka tygodni królował na europejskich listach sprzedaży. Na jego nowej płycie pojawi się też odświeżona wersja megahitu z 2000 roku. Jak brzmi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Kygo obiecał powrót do starych brzmień, ale fani nie podejrzewali, że obietnica będzie tak dosłowna. Słuchacze muzyki norweskiego producenta spodziewali się, że w nowych produkcjach będzie więcej znaku rozpoznawczego, czyli fortepianowych plucksów. Te faktycznie pojawiły się w numerze "Whatever" i słychać je w numerze "For Life". Taki tytuł ma nowa piosenka Kygo, którą stworzył we współpracy z Nilem Rodgersem. To właśnie ten kompozytor produkował album Micka Jaggera, Depeche Mode czy Madonny. Jednym z ostatnich jego hitów jest "Get Lucky" stworzone we współpracy z Daft Punk. Czy teraz podbije zestawienia w Europie z nową propozycją?

Tiesto odświeżył jeden z największych hitów wszech czasów. To wersja na lato 2024!

Te hity mają 10 lat. Niewiarygodne, bo dopiero ich słuchaliśmy! [PLAYLISTA]

Kygo - nowa wersja Lady (Hear Me Tonight)

Drugi singiel zapowiadający piąty studyjny album Kygo nosi tytuł "For Life". Utwór wyśpiewał Zak Abel, z którym Norweg stworzył wcześniej hit pt. Freedom. Premierowy kawałek oparty został na melodii house-owej piosenki zatytułowanej "Lady (Hear Me Tonight" z 2000 roku. Odpowiada za nią francuski duet Modjo, który z tym numerem zajmował 2. miejsce w Niemczech, we Włoszech, czy 1. miejsce na listach hitów w Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Szwajcarii czy w Wielkiej Brytanii.

Nowa wersja "Lady (Hear Me Tonight)" wybrzmiała po raz pierwszy w całości pod koniec lutego 2024 na imprezie Palm Tree Music Festival w Aspen. Premiera całego utworu miała miejsce 19 kwietnia 2024.