Niesamowity Spider-Man 2: piosenki z filmu. Na soundtracku Alicia Keys! Sprawdź szczegóły [VIDEO]

2014-03-13 16:29

Soundtrack do Niesamowity Spider-Man 2 zapowiada się na gorącą premierę płytową wiosną 2014. Piosenki z filmu The Amazing Spider-Man 2 to m.in. nowe kawałki Alicii Keys czy też Pharrella. Jaki numer będzie głównym singlem promującym Niesamowity Spider-Man 2? Kiedy premiera ścieżki dźwiękowej? Klikaj i sprawdzaj już teraz na ESKA.pl!

Wśród piosenek z Niesamowity Spider-Man 2 największe szanse na bycie mega przebojem ma główny singiel promujący film, czyli It's On Again Alicii Keys ft. Kendrick Lamar. Kawałek napisał m.in. Pharrell Williams, którego nowy numer także znajdzie się na ścieżce dźwiękowej do The Amazing Spider-Man 2. Płyta z muzyką z filmu Niesamowity Spider-Man 2 zaliczy swoją premierę 15 kwietnia 2014 roku.

Jeżeli chodzi o muzykę instrumentalną, każdy twórca chciałby mieć w swojej produkcji brzmienie unikalne. To, co zrobił Hans Zimmer And The Magnificent Six jest bardziej niż unikalne. Nie słyszałem jeszcze nigdy takiej ścieżki dźwiękowej - zapowiada reżyser filmu Marc Webb.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Moja piosenka idealnie oddaje klimat i znaczenie całego filmu. Wszyscy mamy potencjał, żeby być kimś niezwykłym. W każdym z nas znajduje się cząstka Superbohatera - dodała z kolei Alicia Keys.

Na soundtracku do Niesamowity Spider-Man 2 znajdziemy także nowe piosenki The Neighbourhood, LIZ, Alvin Ris i Phosphorescent. Film do polskich kin trafi 25 kwietnia 2014 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze