NIEMCY - SZWECJA 2018: o której i gdzie TRANSMISJA ONLINE i w TV

2018-06-23 19:48
Mecz NIEMCY - SZWECJA 2018: o której godzinie i kiedy? TRANSMISJA ONLINE i w TV
Autor: Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER EAST NEWS Mecz NIEMCY - SZWECJA 2018: o której godzinie i kiedy? TRANSMISJA ONLINE i w TV

Gdzie i o której mecz Niemcy - Szwecja? Najważniejszy mecz 23 czerwca poprowadzi polski arbiter, Szymon Marciniak! 

Niemcy - Szwecja 2018 online i w TV! Przed nami bardzo ważne spotkanie w grupie F, którego nie można przegapić. Reprezentacja Niemiec zaskakująco przegrała 0:1 z Meksykiem i w tym spotkaniu będzie walczyć o utrzymanie swoich szans na awans do fazy pucharowej. Gdzie i o której godzinie mecz Niemcy Szwecja na żywo? Transmisja tego pojedynku zaplanowana jest na sam wieczór!

Niemcy - Szwecja 2018: o której godzinie?

Mecz Niemcy - Szwecja 2018 na żywo przyciągnie uwagę polskich kibiców. FIFA zdecydowała, że sędzią głównym hitowego pojedynku będzie polska ekipa z Szymonem Marciniakiem na czele. będzie Szymon Marciniak. Na liniach stanie Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym jest Ryuji Sato z Japonii. Pierwszy gwizdek na stadionie Olimpijskim Fiszt w Soczi o godzinie 20:00.

Niemcy - Szwecja 2018: ONLINE i w TV

Gdzie oglądać mecz Niemcy - Szwecja 2018 online i w TV? Transmisja w internecie z kluczowego starcia w grupie F na stronie sport.tvp.pl. Natomiast Niemcy Szwecja w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport. Pojedynek skomentują: Szymon Borczuch i Michał Żewłakow.

Mundial 2018 - GRUPY, MECZE, TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze