Niedziele handlowe przed świętami. Kiedy będzie można zrobić zakupy?

2022-12-02 14:06
Niedziele handlowe przed świętami. Kiedy będzie można zrobić zakupy?
Autor: Pexels Niedziele handlowe przed świętami. Kiedy będzie można zrobić zakupy?

Święta Bożego Narodzenia są czasem, na który oczekują miliony ludzi na całym świecie. Kojarzą się one nie tylko z pięknymi tradycjami, ale także zakupowym szaleństwem. Nic dziwnego, w końcu to czas prezentów! Wobec tego, sprawdziliśmy, kiedy przed świętami będzie niedziela bez zakazu handlu - w końcu to idealny dzień dla osób pracujących!

Święta Bożego Narodzenia cieszą się ogromną popularnością, fanów tego magicznego klimatu można znaleźć na całym świecie. Nic dziwnego, jest to czas naprawdę niezwykły! Jednym z nieodłącznych elementów są oczywiście prezenty. Kupienie ich nie jest jednak tak prostą sprawą, jak może się wydawać, szczególnie, gdy pojawia się brak czasu! Dla wielu osób ratunkiem stają się niedziele handlowe. To wtedy Ci, którzy pracują na tygodniu, mają czas na to, aby wybrać się na poszukiwanie przemyślanych upominków dla bliskich osób. Na całe szczęście, w tym roku taka okazja pojawi się aż dwa razy! Niedziele bez zakazu handlu w grudniu ucieszą tych, którym brakuje chwili!

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty wszystkich niedziel handlowych w 2023 roku

Gdzie spędzamy Boże Narodzenie? Na pewno NIE W DOMU | ESKA XD - Radio ESKA #63

Niedziele handlowe przed świętami - kiedy?

Święta to czas, który nieodłącznie kojarzy się z zakupami. Zresztą nic dziwnego! Dlatego właśnie tak wiele osób zastanawia się, w które grudniowe niedziele handlowe nie będzie obowiązywał zakaz handlu? Według kalendarza niedziel handlowych, są to aż dwie daty! Jedną z nich jest 11.12.2022, druga natomiast następuje tydzień później, a mianowicie 18.12.2022 roku. To idealne okazje na kupienie prezentów pod choinkę!

Piosenki świąteczne wszechczasów. Tych hitów nie może zabraknąć w Boże Narodzenie!

Jak wypada Boże Narodzenie 2022?

Boże Narodzenie 2022 nie wiąże się z wieloma dodatkowymi od pracy dniami. Pracownicy mogą cieszyć się weekendem przedłużonym o jeden dzień, gdyż 24 wypada w sobotę, 25 to niedziela, a 26 jest poniedziałkiem.

Sonda
Kiedy robisz zakupy świąteczne?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze