Niedziela handlowa

i

Autor: Pixabay Niedziela handlowa 26 czerwca - godziny otwarcia sklepów

Niedziela handlowa 26 czerwca 2022. Biedronka, Lidl - godziny otwarcia

2022-06-26 18:37

Nie zdążyliście zrobić zakupów w sobotę? Mamy doskonałą wiadomość. Niedziela 26 czerwca jest niedzielą handlową, co oznacza, że sklepy takie jak Biedronka czy Lidl będą czynne. Godziny otwarcia są jednak inne niż w dniach roboczych. Sprawdźcie, od której i do której można robić zakupy w najbliższą niedzielę.

Niedziela handlowa 26 czerwca 2022 - godziny otwarcia takich sklepów jak Biedronka czy Lidl znajdziecie w poniższym artykule. Z pewnością wszyscy wiedzą, że zakaz handlu w niedziele obowiązuje od 2018 roku. W każdym roku można jednak wyróżnić kilka niedziel, tak zwanych niedzielami handlowymi, w trakcie których sklepy i galerie normalnie funkcjonują, jednak godziny otwarcia są nieco krótsze. W 2022 roku wyróżniono siedem niedziel handlowych, a jedna z nich wypada właśnie 26 czerwca. Oznacza to, że tego dnia będzie można zrobić zakupy w popularnych galeriach handlowych, jak również dyskontach, takich jak Lidl czy Biedronka. Warto jednak wcześniej upewnić się, do której sklepy są otwarte.

Sklepy otwarte w niedzielę 26.06.2022 - w jakich godzinach i gdzie zrobimy zakupy? Biedronka, Lidl

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?

Niedziela handlowa 26 czerwca - godziny otwarcia sklepów

W najbliższą niedzielę spokojnie będzie można zrobić zakupy w takich sklepach jak Biedronka czy Lidl. Wszystko przez to, że 26 czerwca nie obowiązuje zakaz handlu. Warto jednak mieć na uwadze, że poszczególne punkty będą funkcjonować w innych godzinach niż w tygodniu. Najczęściej w niedziele popularne dyskonty działają w godzinach od 8:00 do 20:00, jednak jest to uzależnione od lokalizacji. Warto zatem sprawdzić informację zamieszczoną na drzwiach bądź wybrać się na zakupy w godzinach od 9:00 do 18:00, by mieć 100% pewność, że nie "pocałuje się klamki".

Doda zaraz po występie w Sopocie! Wyznała, dlaczego nie zaśpiewała TYCH hitów