Britney Sara James

i

Autor: Janet Mayer / Splash News/EAST NEWS // AKPA

GWIAZDY

Niedawno śpiewał z Sarą James. Teraz nagrywa z Britney Spears!

2023-07-18 17:55

Britney Spears powraca! Krążące od kilku tygodni po sieci plotki znalazły swoje potwierdzenie u źródła. Wokalistka ponownie połączyła siły z will.i.am'em, a efektem ich współpracy jest numer zatytułowany Mind Your Business. To już czwarty w karierze kawałek tych dwoje. Przypomnijmy, że producent jakiś czas temu występował na scenie z Sarą James.

Britney Spears i will.i.am to połączenie, które gwarantuje hit. Przekonaliśmy się o tym w 2012 roku, gdy artyści połączyli siły i zaprezentowali światu kawałek Scream & Shout. Piosenka stała się największym solowym hitem muzyka Black Eyed Peas, a księżniczce popu zapewniła kolejną pozycję na podium amerykańskiego Billboardu. Do dziś teledysk do kawałka obejrzano - uwaga - blisko miliard razy. Spears i will.i.am współpracowali nie tylko przy okazji Scream & Shout. W 2011 roku na longplayu Femme Fatale pojawił się wykonywany przez nich numer Big Fat Bass, a dwa lata później, w 2013 roku, Will został producentem 8. krążka Brit, na którym znalazł się nagrany przez nich utwór It Should Be Easy. Po 10 latach will.i.am i Britney ponownie wyruszają na podbój list przebojów. Tym razem z singlem Mind Your Business.

Sara James spełniła marzenie o zdjęciu z idolem. Fryderyka dedykuje komuś innemu!

Britney Spears - nowa piosenka

O piosence Mind Your Business było głośno jeszcze przed pojawieniem się oficjalnej zapowiedzi jej premiery. Fani już jakiś czas temu dostrzegli, że kawałek o takim tytule został zarejestrowany w bazie piosenek, a Spears jest jedną ze współautorek jego tekstu. To kolejny numer z Britney na featuringu. W 2022 roku listy przebojów podbił singiel Hold Me Closer w wykonaniu Eltona Johna i księżniczki popu.

will.i.am śpiewał z Sarą James

Warto wspomnieć, że will.i.am, razem z grupą Black Eyed Peas, gościli w Zakopanem podczas Sylwestra Marzeń. Artysta wystąpił wówczas z Sarą James, z którą po raz pierwszy zetknął się za kulisami America's Got Talent.