Nie złamaliście serca Darii Zawiałow. Zagłosowaliście i ma numer 1 w Polsce!

i

Autor: Karol Gustavv Nie złamaliście serca Darii Zawiałow. Zagłosowaliście i ma numer 1 w Polsce!

GORĄCA 20 RADIA ESKA

Nie złamaliście serca Darii Zawiałow. Zagłosowaliście i ma numer 1 w Polsce!

2024-05-17 19:52

Daria Zawiałow ponownie ma najpopularniejszy hit w Polsce! Jednocześnie "Złamane serce jest OK" to kolejny utwór z płyty "Dziewczyna Pop", który dotarł na szczyt listy hitów ESKI. Jak wygląda nowe notowanie Gorącej 20? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 17.05.2024
  2. Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Daria Zawiałow - Złamane serce jest OK

Czwarty, studyjny album Darii Zawiałow to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych 2023 roku! Dowodem tego może być Złota Płyta przyznana na kilka godzin przed oficjalną premierą oraz wyprzedane koncerty. To zdecydowanie najbardziej złożony projekt wydawniczy artystki. Daria tym razem postanowiła podzielić swoją płytę na trzy rozdziały. Pod każdym z nich kryją się cztery premierowe utwory, a wraz z nimi osobna historia, warstwa wizualna i miejsce na mapie Stanów Zjednoczonych. Po hitach "Fifi Hollywood", "Z tobą na chacie", czy "Supro" z Taco Hemingwayem, hitem stał się utwór "Złamane serce jest OK".

Daria Zawiałow z drugą odsłoną „Dziewczyny Pop” live zawita do Katowic. Bilety w sprzedaży

Daria Zawiałow zaczynała w „X factor”

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 17.05.2024

8 spadków, 7 awansów, 4 nowości i 1 utwór bez zmian, to statystyka kolejnego zestawienia Gorącej 20 Radia ESKA. Na miejscu 2. uplasował się  duet Jaxomy i Agatino Romero, który przerobił hit "Pedro", pod którym podpisuje się oryginalnie Rafaella Cara. Podium zamknął ten sam hit, co 10 maja, czyli "The Sound of Silence" w nowej wersji od Cyrila. Na miejscu 4. uplasował się natomiast Artemas z megahitem "I Like The Way You Kiss Me". Coś jednak czujemy, że wkrótce ponownie zawita na szczyt!

W notowaniu mieliśmy 4 nowości i są to:

  • 19. Twocolors - Stereo
  • 17. Notsobad & Mark - Let It Go
  • 15. Hozier - Too Sweet
  • 8. Modelki - Chyba, że z tobą

Sun Festival 2024 - kto wystąpi? LINE-UP hip-hopowej imprezy powala na kolana!

Ze ścisłego notowania wylecieli ci, którzy 10 maja zajmowali ostatnie miejsca. Nie uratowaliście swoimi głosami Jaxa Jonesa i jego "Never Be Lonely", Dua Lipy i jej "Training Season" oraz Benjamina Ingrosso i jego utworu "Kite". Zaskoczeniem jest jednak to, że zabrakło głosów na hit "Beautiful Things" od Bensona Boone'a. W propozycjach czeka jednak już nowy kawałek od tego artysty. Głosujcie 24/7, a kolejne notowanie i efekty waszego wsparcia przedstawi Michu Sobkowski już 24 maja od 18:00!

Gorąca 20 Radia ESKA: #1. Daria Zawiałow - Złamane serce jest OK

Stare hity ESKI, o których zapomnieliście! Lubicie je do dzisiaj