Nie tylko Ariana Grande i Selena Gomez. Te piosenkarki zaczynały od grania w filmach!

2020-04-09 15:10 EK
Nie tylko Ariana Grande i Selena Gomez. Te piosenkarki zaczynały od grania w filmach!
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News, IMP FEATURES/East News, screen z YouTube/Disney Channel Nie tylko Ariana Grande i Selena Gomez. Te piosenkarki zaczynały od grania w filmach!

Wiele gwiazd swoje kariery rozpoczynało bardzo wcześnie, będąc jeszcze dziećmi. Ich popularność rosła z dnia na dzień, aż w końcu stały się artystami światowej sławy. Które zagraniczne i polskie wokalistki stawiały swoje pierwsze kroki w aktorstwie? Dowiecie się tego, czytając artykuł na ESKA.pl.

Na swój sukces, popularność, a także rozpoznawalność trzeba sobie mocno zapracować. Im wcześniej tym lepiej, ponieważ można wtedy z łatwością rozwijać swoje talenty i brnąć się wysoko do góry. Tak też było z niektórymi muzycznymi gwiazdami, które zanim stały się artystkami na początku występowały w rolach aktorek w popularnych serialach, czy też filmach. Wśród nich znalazły się zagraniczne piosenkarki takie jak: Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez, Christina Aguilera, Britney Spears, czy popularna Ariana Grande. Co ciekawe, również polskie gwiazdy zaczynały swoją karierę na łamach teatrów, bądź disneyowskich produkcji. Jest to między innymi Doda, a także Sylwia Lipka. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl w dalszej części artykułu, przygotowaliśmy ciekawe informacje: jak, kiedy i gdzie swoje kariery rozpoczynały wyżej wymienione gwiazdy.

Doda – piosenkarka swoją karierę rozpoczynała na deskach teatru Bufflo. Była aktorką musicalową i można było zobaczyć ją w spektaklach takich jak: Metro czy przeżyj to sam. Następnie stała się wokalistką zespołu Virgin. Doda pojawiła się także w serialu Daleko od noszy. Reanimacja, a także w ekranizacji Władysława Pasikowskiego Pitbull. Ostatni pies.

Sylwia Lipka – polska artystka swoją karierę rozpoczęła w 2014 roku, pojawiając się w stacji Disney Channel. Prowadziła tam program I Love Violetta, a rok później wydała swój debiutancki kawałek Masz to coś. Jeszcze nie tak dawno, bo w 2019 roku, można było oglądać Sylwię na kinowych ekranach w filmie #Jestem M. Misfit, w którym zagrała główną rolę Julii Morskiej.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Początki kariery muzycznych gwiazd - jak to się zaczęło?

Selena Gomez – pojawiła się w blisko 40. produkcjach filmowych lub telewizyjnych. Swoją karierę rozpoczynała grając główną rolę w serialu Disneya - Czarodzieje z Waverly Place. Co ciekawe, za sprawą swojej bohaterki Alex Russo, piosenkarka szybko stała się popularna.

Ariana Grande – swoją karierę rozpoczęła będąc jeszcze nastolatką. Najpierw grała w teatrach, a później można było ją zobaczyć w musicalu 13. Następnie artystka pojawiła się w serialach na kanale Nickelodeon – Sam i Cat oraz Victoria znaczy zwycięstwo. Jej popularność szybko brnęła do góry, dlatego też Ariana zdecydowała się rozwinąć swój zawód w muzyczną stronę.

Miley Cyrus – piosenkarka zaczynała swoją karierę będąc jeszcze dzieckiem. Zagrała główną rolę w serialu Hannah Montana na kanale Dinsey Channel. Będąc równocześnie serialową Miley i Hannah, dziewczyna zyskała popularność na całym świecie.

Demi Lovato – w wieku siedmiu lat, Demi uczyła się grać na pianinie. Aktorskie kroki były jej przepustką do świata show-biznesu. Dziewczyna po raz pierwszy pojawiła się w serialu dla dzieci Barney & Przyjaciele, gdzie zagrała w nim Angele. Później można było ją zobaczyć w różnych produkcjach filmowych, ale także serialowych. Demi Lovato zagrała główną rolę w produkcji Camp Rock, serialu Słoneczna Sonny, a także w ekranizacji Program ochrony księżniczek. Swoje epizody miała także w serialach Skazany na śmierć czy Chirurdzy.

Britney Spears – królowa popu swoją karierę rozpoczęła od dineyowskiego Klubu Przyjaciół Myszki Miki. Co ciekawe, artystka występowała tam dwa sezony, a następnie podpisała kontrakt z wytwórnią Jive Records i pracowała nad swoim pierwszym albumem …Baby One More Time. Britney została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako nastoletni artysta z największą liczbą sprzedanych albumów i singli w historii.

Christina Aguilera – artystka podobnie jak Britney Spears i Justin Timberlake, swoją karierę rozpoczęła w Klubie Przyjaciół Myszki Miki. Występowała w nim dwa sezony, ponieważ program został zdjęty z emisji. Od 1996 roku wokalistka zaczęła podróżować po świecie i kształcić się wokalnie m.in. w Japonii. Nieco później, Christina zagrała w kilku filmach.

Najnowsze