Nie Ochman, nie Daria. Lanberry wskazała FAWORYTKĘ do wygrania preselekcji!

2022-01-21 13:39
Lanberry o faworytach na Eurowizję
Autor: ESKA//materiały prasowe

Lanberry to eurowizyjna wyjadaczka. Wokalistka nie tylko sama brała udział w preselekcjach do konkursu, ale również napisała dwa zwycięskie utwory na Eurowizję Junior. W związku z tym, że krajowe eliminacje zbliżają się wielkimi krokami, postanowiliśmy zapytać ją o to, komu najbardziej kibicuje. Gwiazda ma swoją faworytkę i nie jest nią Daria.

Lanberry na Eurowizji to marzenie wielu fanów wokalistki. W tym roku gwiazda świadomie jednak nie zdecydowała się na wysłanie eurowizyjnej propozycji. Jako wieloletnia fanka konkursu Małgorzata Uściłowska zapoznała się jednak z listą opublikowaną przez Telewizję Polską. Organizator wydarzenia podjął decyzję o przeprowadzeniu krajowych eliminacji i wyłonienia w ten sposób polskiego reprezentanta. Oficjalnie wiadomo już, że w wyścigu o możliwość reprezentowania naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji 2022 weźmie udział 10 wykonawców. Do grona faworytów z pewnością należą Daria, Kuba Szmajkowski oraz Krystian Ochman. Żaden z tych artystów nie jest jednak ulubieńcem Lanberry. Tylko u nas piosenkarka wskazała, kto, jej zdaniem, powinien pojechać do Turynu i godnie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Sonda
Czy Doda powinna jechać na Eurowizję?

Lanberry o tym, kto na Eurowizję 2022

Okazuje się, że wokalistka, która właśnie zaprezentowała singiel Nocny Express, najbardziej chciałaby zobaczyć na eurowizyjnej scenie Dodę. Lanberry uważa, że najnowszy utwór piosenkarki zatytułowany Fake Love ma wszystko, by zachwycić europejską publiczność. Jak jednak wiadomo, Doda nie zastosowała się do regulaminu i wysłała zgłoszenie długo po terminie.

Myślę, że ten numer miałby największe szanse, jeśli chodzi o hitowość i o to, co Doda zawsze robi na scenie. Wszyscy mamy gwarancję, że ona zrobi coś takiego [wow] - wyznała.

Jedyną szansą dla Dody na pojawienie się w preselekcjach byłoby otrzymanie tzw. dzikiej karty.  

Lanberry chce zobaczyć Dodę na Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze