Nie dotykać moich włosów - musice zagrać w tę grę!

i

Autor: fot./twitter.com/MomoUhOh Hair Nah

Nie dotykać moich włosów - musice zagrać w tę grę!

2017-12-21 15:46

To prawdopodobnie jedna z najdziwniejszych gier, w jakie kiedykolwiek zagracie! W Hair Nah podróżujecie po świecie i... nie pozwalacie dotykać swoich włosów.

Nie dotykać moich włosów - musice zagrać w tę grę! W USA już stała się viralem, a teraz zaczyna podbijać serca internautów w innych krajach.Grając w Hair Nah, wcielacie się w czarnoskórą bohaterkę o imieniu Aeva. Dziewczyna kocha podróżować, ale wiąże się z tym jeden irytujący problem. Gdziekolwiek się nie pojawi, tam wszyscy chcą koniecznie dotknąć jej włosów!

Nie dotykać moich włosów - po co powstała gra?

Twórczyni Hair Nah, ukrywająca się pod pseudonimem Momo Pixel, stworzyła grę, by zwrócić uwagę na irytujące zachowanie osób zachwyconych specyficznymi włosami czarnoskórych. Momo przekonuje, że jako czarna dziewczyna sama spotyka się z tym niemal codziennie! Nie dotykać moich włosów, jest więc nie tylko grą, ale i czymś w rodzaju protestu.

Harry Potter - Hogwarts Mystery. RPG dla fanów Pottera już w przyszłym roku!

Autor: brak danych

Już w 2018 roku wejdziemy do Hogwartu! RPG w uniwersum Harry'ego Pottera to jedna z najbardziej pożądanych gier. Marzą o niej fani na całym świecie od 20 lat. Ta wiadomość ucieszyła wszystkich, nawet mugoli.

Jak grać w Hair Nah?

Zasady gry są bardzo proste. Używając na klawiaturze strzałek, musimy odbijać cudze dłonie zbliżające się do włosów Aevy. Przy okazji zwiedzamy różne lokacje w jednym z trzech miast: Osaka, Havana i Santa Monica Pier. Z każdym poziomem gra staje się trudniejsza, gdyż coraz więcej osób chce dotknąć fryzury dziewczyny. W Hair Nah zagracie klikając odnośnik poniżej. UWAGA! Bardzo wciąga :)

Hair Nah (Nie dotykać moich włosów) gra online >>