Nico Santos w Polsce, wzrost, wiek, dziewczyna, piosenki, Instagram

2018-08-15 20:06
Nico Santos
Autor: You Tube / Nico Santos

Nico Santos to wokalista, który dzięki swojemu talentowi zdobył fanów na całym świecie! Dowiedzcie się o nim więcej na ESKA.pl 

Nico Santos to popularny wokalista, który tak naprawdę nazywa się Nico Wellenbrink. Niemiecko-hiszpański piosenkarz i autor tekstów cieszy się na świecie dużą popularnością. Nico Santos w Polsce w roku 2018 wystąpi podczas Top Of The Top Sopot Festival 2018. Twórca hitów takich jak Rooftop i Safe pojawi się na scenie Opery Leśnej podczas drugiego dnia festiwalu. 

Nico Santos - piosenki 

Nico Santos jest autorem hitów takich jak Rooftop, Safe, Symphony i Goodbye To Love. Produkuje również dla niemieckich artystów jak Bushido i Mark Forster. Do tej pory wydał dwa single. 

Nico Santos - wiek, wzrost

Nico Santos urodził się w 7 stycznia 1993. W roku 2018 skończył 25 lat. Na świat przyszedł w miejscowości Brema na terenie Niemiec. Nie wiadomo ile ma wzrostu. 

Top Of The Top Sopot Festival 2018 - PROGRAM 15.08.2018. Kto wystąpi? [DZIEŃ 2]

Nico Santos - dziewczyna

Nico Santos chroni swoje życie prywatne. Nie wiadomo z kim spotyka się artysta. 

Nico Santos - Instagram, Facebook 

Nico Santos posiada również oficjalne profile na serwisach społecznościowych. Najchętniej dzieli się zdjęciami z koncertów i imprez. Zdarza mu się jednak zdradzić czasem coś ze swojego życia prywatnego, które bardzo chroni.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze