Nico Santos w Polsce, wzrost, wiek, dziewczyna, piosenki, Instagram

2018-08-15 20:06
Nico Santos
Autor: You Tube / Nico Santos

Nico Santos to wokalista, który dzięki swojemu talentowi zdobył fanów na całym świecie! Dowiedzcie się o nim więcej na ESKA.pl 

Nico Santos to popularny wokalista, który tak naprawdę nazywa się Nico Wellenbrink. Niemiecko-hiszpański piosenkarz i autor tekstów cieszy się na świecie dużą popularnością. Nico Santos w Polsce w roku 2018 wystąpi podczas Top Of The Top Sopot Festival 2018. Twórca hitów takich jak Rooftop i Safe pojawi się na scenie Opery Leśnej podczas drugiego dnia festiwalu. 

Nico Santos - piosenki 

Nico Santos jest autorem hitów takich jak Rooftop, Safe, Symphony i Goodbye To Love. Produkuje również dla niemieckich artystów jak Bushido i Mark Forster. Do tej pory wydał dwa single. 

Nico Santos - wiek, wzrost

Nico Santos urodził się w 7 stycznia 1993. W roku 2018 skończył 25 lat. Na świat przyszedł w miejscowości Brema na terenie Niemiec. Nie wiadomo ile ma wzrostu. 

Top Of The Top Sopot Festival 2018 - PROGRAM 15.08.2018. Kto wystąpi? [DZIEŃ 2]

Nico Santos - dziewczyna

Nico Santos chroni swoje życie prywatne. Nie wiadomo z kim spotyka się artysta. 

Nico Santos - Instagram, Facebook 

Nico Santos posiada również oficjalne profile na serwisach społecznościowych. Najchętniej dzieli się zdjęciami z koncertów i imprez. Zdarza mu się jednak zdradzić czasem coś ze swojego życia prywatnego, które bardzo chroni.

Najnowsze