Nicki Minaj - Yasss Bish!!: nowa piosenka z płyty The Pink Print? Posłuchaj nowego stylu Nicki [AUDIO]

2014-05-05 17:36

Nowości muzyczne 2014 na początku maja serwuje nam Nicki Minaj. Nowa piosenka raperki Yasss Bish!! została opublikowana na SoundCloud i mamy ją do posłuchania na ESKA.pl. Podczas gdy wszyscy zastanawiają się, czy Yasss Bish!! trafi na płytę The Pink Print, my wiemy jedno - utwór to zupełnie nowa odsłona Nicki Minaj. Sprawdź już teraz!

Nicki Minaj Yasss Bish!! serwuje jako nowość muzyczną 2014 na początku maja. Nowa piosenka Nicki Minaj oczywiście do posłuchania na naszej stronie. Yasss Bish!! prosto z SoundCloud udostępniamy poniżej. Numer cieszy się zainteresowaniem fanów raperki ze względu na zbliżającą się wielkimi krokami jej nową płytę zatytułowaną The Pink Print.

Nie wiadomo jeszcze, czy nowa piosenka Nicki Minaj Yasss Bish!! trafi na tracklistę krążka, podobnie jak jej poprzedniczka, czyli Lookin Ass. Co więcej, sama artystka nie zamierza zdradzać jakichkolwiek szczegółów na ten temat. Nowa płyta Nicki Minaj ma pojawić się niespodziewanie, tak jak pod koniec 2013 roku wydany został album Beyonce.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Jedno jest pewne - na The Pink Print Nicki Minaj będzie brzmiała zupełnie inaczej niż dotychczas. Mocny rap słychać już chociażby w Yasss Bish!!. Zapraszamy do słuchania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze