YoungBoy Never Broke Again i Nicki Minaj

i

Autor: Universal Music Polska YoungBoy Never Broke Again i Nicki Minaj wydali singiel WTF.

Rap

Nicki Minaj w nowej piosence. Mocny duet ze znanym raperem!

2023-04-13 13:06

YoungBoy Never Broke Again znów połączył siły z Nicki Minaj. Raper z Luizjany nie pozwala sobie na nudę. Dopiero co wydał I Rest My Case, a już szykuje się do premiery kolejnego krążka Don’t Try This At Home, którego premierę zaplanował na 21 kwietnia. Płytę zapowiada utwór WTF – trzecia współpraca z "królową rapu".

Nicki Minaj i YoungBoy Never Broke Again po raz pierwszy połączyli siły w What That Speed Bout z 2020 roku. WTF to nie tylko świetny kawałek, ale i ostrzeżenie dla rywali z branży oraz internetowych trolli – z YB i Nicki nie warto zadzierać. „Who the fuck these new faces? Around inside my business”, rapuje YoungBoy w rytm bluesowej gitary. Po chwili dołącza do niego Nicki: „Cross YoungBoy, then you cross the queen, all them internet games turn boys to memes / Keep sleeping on the team, we gon’ pause your dreams”.

Rita Ora na Eurowizji 2023! Tego prawie nikt się nie spodziewał

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

YoungBoy Never Broke Again - kim jest?

YoungBoy Never Broke Again zinfiltrował każdy zakątek kultury. Wyszedł z ciemności otaczającej Baton Rouge w Los Angeles i niemalże natychmiast stał się ikoną pokolenia. Do tej pory zgromadził ponad 30 miliardów streamów. Ma na koncie ponad 100 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów. YB może pochwalić się ponad 16 milionami słuchaczy miesięcznie, co czyni go jednym z 350 najczęściej słuchanych artystów na Spotify. Szczególny sukces odnosi na YouTubie, gdzie jest najczęściej odtwarzanym artystą wszech czasów – ma tam już ponad 12 miliardów wyświetleń. Zdawać by się mogło, że YoungBoy osiągnął już wszystko. Tegoroczny debiut w Motown to jednak dopiero początek największej ery w jego imponującej karierze.

Michał Szpak ocenił szanse Blanki na Eurowizji. "Tam trzeba mieć głos albo charyzmę!"