Michał Szpak - Blanka Stajkow

i

Autor: AKPA

Michał Szpak ocenił szanse Blanki na Eurowizji. "Tam trzeba mieć głos albo charyzmę!"

2023-04-13 11:29

Blanka dostała od Michała kilka cennych rad, które mogą w znacznym stopniu wpłynąć na jej występ podczas Eurowizji 2023. Artysta zdradził również, że piosenka polskiej reprezentantki nie jest dla propozycją, która do niego przemówiła. Według niego, Blanka przed występem, powinna solidnie odrobić pracę domową.

Michał Szpak o szansach Blanki na Eurowizji. Artysta zabrał głos w sprawie polskiej reprezentantki podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Piosenkarz zdradził, że utwór Blanki nie jest propozycją, która szczególnie do niego przemówiła. Przyznał również, że podczas preselekcji stawiał na Janna, który według niego miałby największe szanse na to, by zaistnieć i zdobyć wysokie miejsce. A warto pamiętać o tym, że Michał Szpak zna specyfikę konkursu jak mało kto, ponieważ w 2016 roku, jako reprezentant naszego kraju zajął 8. miejsce, co było ogromnym sukcesem. Artysta dał Blance kilka rad i zwrócił uwagę na to, co Blanka i jej ekipa muszą zrobić, by wybić się na tle pozostałych uczestników.

Blanka na Eurowizji 2023 może sobie nie poradzić. Eksperci BBC są dla niej bezlitośni!

Co fajnego ma Baśka? Polacy nie znają klasycznych hitów! | Dokończ Piosenkę #4

Michał Szpak - Blanka Stajkow

Artysta, w wywiadzie z Plejadą, przyznał, że Blanka Stajkow na Eurowizji powinna zrobić wszystko, by wypaść jak najlepiej. Według niego występ wymaga dopracowania. Niezwykle istotne, według niego, jest również przemyślenie każdego fragmentu tak, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Będzie dużo pracy.

Mam nadzieję, że ktoś lepiej przemyśli kwestię tego, co wydarzy się na scenie. To jest ogromna scena i tam naprawdę musi się dziać. Albo ktoś musi posiadać charyzmę, albo ktoś musi posiadać głos, albo ktoś musi potrafić tańczyć. Będzie dużo pracy, ale to nie znaczy, że nie osiągniemy sukcesu.

Michał Szpak zdradził również, że podczas preselekcji nie kibicował Blance.

Eurowizja Junior 2023 - kiedy i gdzie się odbędzie? Znamy miasto i datę

To nie jest propozycja, która do mnie przemówiła. Absolutnie byłem team Jann, aczkolwiek to nie oznacza, że nie będę trzymał kciuków za to, co teraz się będzie mogło wydarzyć.

Podkreślił jednak, że życzy wokalistce wszystkiego, co najlepsze i ma nadzieję, że uda jej się podbić scenę w Liverpoolu.

Listen on Spreaker.