Nicki Minaj

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

gwiazdy

Nicki Minaj nie dodała ANI JEDNEGO zdjęcia z Polski, mimo że obiecała. Ten wpis zaniepokoił fanów!

2024-06-12 14:48

Chociaż od występu Nicki Minaj na Orange Warsaw Festival 2024 minęło już kilka dni, show, jakie zaprezentowała gwiazda rapu, wciąż budzi wielkie emocje. Ku zaskoczeniu polskich fanów, artystka nie odnotowała jeszcze wizyty w naszym kraju, mimo że oficjalnie zapowiedziała publikację zdjęć. Wpis pozostawiony przez nią w serwisie X mocno zaniepokoił wielbicieli jej muzyki.

O koncercie Nicki Minaj na Orange Warsaw Festival 2024 mówili wszyscy. Nic dziwnego - artystka będąca headlinerką tegorocznej odsłony wydarzenia spóźniła się godzinę, za co została wybuczana i wygwizdana. Uczestnicy imprezy wyrazili w ten sposób niezadowolenie wynikające z faktu, że przez zmiany w harmonogramie nie zdążyli na koncert innej gwiazdy OWF, Jessie Ware. Z krytyką festiwalowiczów spotkał się również moment, kiedy raperka właściwie zniknęła ze sceny, a jej hity "Super Freaky Girl" oraz "Anaconda" poleciały z taśmy, mimo że na wcześniejszych koncertach w ramach "Pink Friday 2 World Tour" Minaj normalnie je wykonywała. Za pośrednictwem serwisu X artystka zapowiedziała publikację zdjęć z Orange Warsaw Festival, jednak do tej pory tego nie zrobiła. Wpis, jaki zamieściła natomiast dwa dni po koncercie w Polsce, mocno zaskoczył jej fanów. Można go bowiem interpretować na dwa sposoby.

Tak drogo jeszcze nie było. Bilety na Open'er Festival 2024 w Gdyni w kosmicznej cenie!

KAMA CZYTA HITA - Niki Minaj

Nicki Minaj zaskoczyła wpisem

Zupełnie niespodziewanie Nicki Minaj zamieściła na X (dawniej Twitterze) nowy, niewiele zdradzający wpis: "Tak, singiel". Fani raperki zachodzą w głowę, zastanawiając się, jak należy go interpretować. Czy królowa rapu miała na myśli nowy singiel? A może właśnie ogłosiła, że się rozstała? Podczas OWF 2024 Minaj sporo czasu poświęciła przemowie na temat miłości. Jak myślicie - co artystka chciała przekazać swoim odbiorcom?