Nickelback w Polsce 2016! Bilety i data koncertu Nickelback w Warszawie [INFO]

2016-03-07 23:03
Nickelback w Polsce 2016! Bilety i data koncertu Nickelback w Warszawie [INFO]
Autor: Fot. oficjalny plakat Nickelback w Warszawie 2016 - data, miejsce, bilety

Nickelback w Polsce 2016 - to już pewne! Koncert kanadyjskiego zespołu odbędzie się we wrześniu. Ile kosztują bilety i kto zagra jako support grupy Nickelback? Już teraz na ESKA.pl poznaj szczegóły wydarzenia!

Nickelback w Polsce 2016! Zespół, którego płyty wielokrotnie pokryły się platyną wyrusza w ogromną trasę koncertową w 2016 roku. Nickelback powraca do Europy z koncertem, który Chad Kroeger opisał słowami: Przygotuj się Europo, przywieziemy ze sobą piekło naprawdę głośnej imprezy dla naszych fanów! Pierwszy koncert podczas Europejskiej trasy odbędzie się 2 września w Helsinkach w Finlandii.

*** Patronem koncertu Nickelback w Polsce jest Eska ROCK! Przeczytaj więcej o Nickelback w Polsce 2016 >>

Nickelback w Polsce - data

Tej jesieni kanadyjski zespół Nickelback odwiedzi 30 miast w Europie, a 21 wrześni 2016 roku wystąpi na warszawskim Torwarze! Supportem na całej trasie koncertowej będzie kanadyjski zespół rockowy MONSTER TRUCK. Organizatorem wydarzenia jest agencja Live Nation.

> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Armin van Buuren, Justin Bieber, Maroon 5!

Nickelback w Warszawie - bilety

Bilety na koncert Nickelback trafią do ogólnopolskiej sprzedaży 11 marca 2016 roku. Bilet z pakietem VIP będzie można kupić już za 556 zł. Przedsprzedaż dla fanklubu rozpocznie się 8 marca o godz. 10:00 i potrwa 24 godziny. Przedsprzedaż dla użytkowników Live Nation rozpocznie się 10 marca o godz. 10:00 i również potrwa 24 godziny. Najtańsze wejściówki kupimy za 190 zł. Bilety można kupić za pośrednictwem strony organizatora koncertu na LiveNation.pl.

 

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze