Niall Horan najfajniejszym członkiem One Direction w rankingu Eska.pl! Ile głosów zdobyli pozostali członkowie 1D? [GALERIA]

2013-01-30 14:57

Niall Horan zdobył tytuł Najfajniejszego z One Direction w rankingu Eska.pl z 28 stycznia 2013 roku. Na początku głosowania miejsce lidera należało do Harry'ego Stylesa, jednak ostatecznie nie udało mu się podbić zestawienia. Na którym miejscu wylądował ex Taylor Swift i jego pozostali koledzy z 1D? Sprawdź na Eska.pl!

Niall Horan to najfajniejszy wokalista z One Direction. Irlandzki piosenkarz zdobył największą liczbę głosów w rankingu przygotowanym przez Eska.pl. Blondwłosego członka boysbandu jako swojego ulubionego z 1D wskazało 25% głosujących. Srebrny medal przypadł Zyanowi Malikowi a prowadzący na samym początku Harry Styles ostatecznie znalazł się na trzecim miejscu.

Były chłopak Taylor Swift zebrał jedynie 19% Waszych głosów. Na czwartym miejscu wylądował Louis Tomlinson, a najmniej głosów zdobył Liam Pyane. W Eskowej galerii możesz sprawdzić wyniki głosowania i zobaczyć zdjęcia chłopaków z One Direction.

Tymczasem na Eska.pl czeka na Was kolejny ranking, w którym tym razem wybieramy najfajniejszą młodą pop piosenkarkę. 30 stycznia 2013 roku prowadzi Selena Gomez. Czy utrzyma się na pierwszej pozycji? Sprawdź i zagłosuj!

>>> Miley Cyrus, Selena Gomez a może Taylor Swift? Która młoda pop wokalistka jest najfajniejsza? [RANKING]


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze