Neymar się toczy - MEMY i PARODIE WIDEO podbijają sieć!

2018-07-07 14:14
Neymar się toczy - MEMY i PARODIE WIDEO podbijają sieć!
Autor: fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/screen/youtube.com/Kedi Abi Neymar

Internauci z całego świata zachwycają się "aktorskimi" zdolnościami reprezentanta Brazylii! Na ESKA.pl zobaczycie najlepsze memy wideo i parodie turlającego się Neymara.

Neymar się toczy - memy i parodie wideo ukazujące "aktorstwo" słynnego piłkarza podbijają sieć! Reprezentant Brazylii znany jest nie tylko ze wspaniałej gry, ale i przezabawnego symulowania faulów. Internauci i kibice wielokrotnie zwracali uwagę na jego teatralne zachowania, ale w meczu Brazylia - Meksyk piłkarz przeszedł sam siebie! Turlający się po murawie Neymar błyskawicznie stał się ulubionym tematem przeróbek!

NIEMCY odpadają z mundialu 2018! Internauci bezlitośni [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI]

Neymar rolling - najlepszy mem Mundialu 2018!

Podczas meczu Brazylia - Meksyk, w sieci pojawiał się fraza Neymar rolling (Neymar się toczy). Dotyczyła ona sytuacji, w której piłkarz po faulu toczy się po murawie niczym piłka! Choć do faulu faktycznie doszło, to zachowanie Brazylijczyka było bardzo wyolbrzymione.

Memy i parodie pojawiły się błyskawicznie! Zobaczcie najlepsze z nich! 

Okazuje się, że styl Neymara może być też elementem treningu! :D

Sytuację wykorzystała też sieć KFC. Ich najnowsza reklama w wyjątkowo zabawny sposób nawiązuje do "toczącego się Neymara".

Mundial 2018 - świat śmieje się z Polski i Japonii: 'najbardziej żenujące zakończenie meczu'

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze