New Music Friday w RADIU ESKA - nowe piosenki 2017! Jason Derulo, Galantis i inni!

i

Autor: fot. okładki singli New Music Friday w RADIU ESKA - nowe piosenki 2017! Jason Derulo, Galantis i inni!

New Music Friday w RADIU ESKA - nowe piosenki 2017! Jason Derulo, Galantis i inni!

2017-09-01 16:58

Najbardziej wyczekiwane, najgorętsze nowości pojawiają się w każdy piątek na antenie RADIA ESKA! Co premierowo na dobry początek września 2017? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl

New Music Friday w RADIU ESKA umożliwia wam nadrobienie muzycznych zaległości! W każdy piątek na naszej antenie usłyszycie najbardziej wyczekiwane, najgorętsze i jednocześnie najlepiej rokujące nowe piosenki 2017. 1 września oprócz nowych singli na półkach sklepowych pojawiły się nowe albumy. Wśród wielu premier zadebiutowała piąta studyjna płyta zespołu The Script. Artyści wracają na rynek z krążkiem zatytułowanym Freedom Child, a wydawnictwo promuje kawałek pt. Rain.

Nowe piosenki 2017 - premiery 1 września

W każdy piątek na rynku muzycznym pojawiają się utwory, które są gotowe do walki o najwyższe pozycje na listach sprzedaży. Nie szukajcie ich w internecie. Odpalcie ESKĘ i bądźcie na bieżąco ze świeżynkami muzycznymi. 1 września w ramach New Music Friday w RADIU ESKA pojawi się m.in.:

  • Jason Derulo - If I'm Lucky: nieoficjalnie jest to drugi singiel z piątej studyjnej płyty artysty. Krążek ma nosić tytuł 777, a premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Wcześniej amerykański muzyk, który jest także świetnym tancerzem, zapowiadał wydawnictwo hitem Swalla. Derulo swoją karierę rozpoczął w 2010 roku od wydania singla Whatcha Say. Po blisko siedmiu latach od tego momentu można uznać go za jednego z najważniejszych artystów na świecie.
  • Galantis feat. ROZES - Girls On Boys: szwedzki duet po sukcesach z hitam: No Money, to szósty singiel z płyty True Feeling, z której pochodzi hit No Money. Gościnnie w nagraniu szwedzkiego duetu pojawiła się artystka znana jako Rozes. Amerykańską wokalistkę poznaliśmy już przy okazji hitu Roses, grupy The Chainsmokers.
  • Hurts - Ready To Go: piosenka jest drugą odsłoną czwartej studyjnej płyty duetu - Desire - jaka ukaże się 29 września nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Wokalista Theo Hutchcraft, powiedział: - Ready To Go to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie - trzeba korzystać z życia.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

To od was zależy, czy wszystkie świeże numery będą hitami! Wśród nowości muzycznych tego mijającego tygodnia pojawił się utwór pt. What Lovers Do od Maroon 5 we współpracy z SZA. Najnowszy singiel amerykańskiego zespołu również usłyszycie na antenie RADIA ESKA!