New Music Friday w RADIU ESKA - nowe piosenki 2017! Jason Derulo, Galantis i inni!

2017-09-01 16:58

Najbardziej wyczekiwane, najgorętsze nowości pojawiają się w każdy piątek na antenie RADIA ESKA! Co premierowo na dobry początek września 2017? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl

New Music Friday w RADIU ESKA umożliwia wam nadrobienie muzycznych zaległości! W każdy piątek na naszej antenie usłyszycie najbardziej wyczekiwane, najgorętsze i jednocześnie najlepiej rokujące nowe piosenki 2017. 1 września oprócz nowych singli na półkach sklepowych pojawiły się nowe albumy. Wśród wielu premier zadebiutowała piąta studyjna płyta zespołu The Script. Artyści wracają na rynek z krążkiem zatytułowanym Freedom Child, a wydawnictwo promuje kawałek pt. Rain.

Nowe piosenki 2017 - premiery 1 września

W każdy piątek na rynku muzycznym pojawiają się utwory, które są gotowe do walki o najwyższe pozycje na listach sprzedaży. Nie szukajcie ich w internecie. Odpalcie ESKĘ i bądźcie na bieżąco ze świeżynkami muzycznymi. 1 września w ramach New Music Friday w RADIU ESKA pojawi się m.in.:

  • Jason Derulo - If I'm Lucky: nieoficjalnie jest to drugi singiel z piątej studyjnej płyty artysty. Krążek ma nosić tytuł 777, a premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku. Wcześniej amerykański muzyk, który jest także świetnym tancerzem, zapowiadał wydawnictwo hitem Swalla. Derulo swoją karierę rozpoczął w 2010 roku od wydania singla Whatcha Say. Po blisko siedmiu latach od tego momentu można uznać go za jednego z najważniejszych artystów na świecie.
  • Galantis feat. ROZES - Girls On Boys: szwedzki duet po sukcesach z hitam: No Money, to szósty singiel z płyty True Feeling, z której pochodzi hit No Money. Gościnnie w nagraniu szwedzkiego duetu pojawiła się artystka znana jako Rozes. Amerykańską wokalistkę poznaliśmy już przy okazji hitu Roses, grupy The Chainsmokers.
  • Hurts - Ready To Go: piosenka jest drugą odsłoną czwartej studyjnej płyty duetu - Desire - jaka ukaże się 29 września nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia Records. Wokalista Theo Hutchcraft, powiedział: - Ready To Go to kawałek o życiu na całego. Klip, dla kontrastu, pokazuje smutek i problem, jaki mężczyźni mają z dzieleniem się swoimi emocjami. Szczególnie w północnej Anglii, gdzie nagrywaliśmy ten teledysk. Ale zarówno utwór i klip niosą jedno przesłanie - trzeba korzystać z życia.

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

To od was zależy, czy wszystkie świeże numery będą hitami! Wśród nowości muzycznych tego mijającego tygodnia pojawił się utwór pt. What Lovers Do od Maroon 5 we współpracy z SZA. Najnowszy singiel amerykańskiego zespołu również usłyszycie na antenie RADIA ESKA! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze