New Music Friday w RADIU ESKA - Charlie Puth, Maroon 5 z hitami na jesień 2017!

2017-10-06 17:20

New Music Friday świętujemy w RADIU ESKA! Mamy dla was kilka gorących premier, dzięki którym jesień, a może i nawet zima 2017 nie będzie taka straszna! Lista nowości na naszej antenie do sprawdzenia na ESKA.pl

New Music Friday w Radiu ESKA! Dni coraz krótsze, za oknem coraz zimniej, ale na szczęście o dobry humor i podwyższenie temperatury dbają najpopularniejsi artyści! Od 6 październiku w wyścigu o tytuł najlepszego hitu jesieni 2017 walczy Felix Jaehn oraz Charlie Puth i Maroon 5. Zarówno amerykański wokalistka, jak i zespół Adama Levine'a szykują się do wydania swoich najnowszych albumów! 

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity, płyty i zapowiedzi najważniejszych premier znajdziecie na ESKA.pl. Muzyczną ściągę prezentujemy w jednym miejscu, a wszystko z myślą o osobach, które poszukują nowości muzycznych i chcą być na czasie z najlepszą muzyką. Jeśli w

Nowe piosenki 2017 - premiery w RADIU ESKA 6.10.2017

Nowe piosenki 2017 co tydzień wysypują się jak z worka! Pamiętajcie o tym, że te najlepsze, najświeższe, najgorętsze kawałki z szansą na sukces - prezentujemy w każdy piątek od samego rana na antenie Radia ESKA. O tym, czy proponowane przez nas single dołączą do grona najpopularniejszych hitów w Polsce decydujecie głosując w ramach Podwójnej Gorącej 20! Od 6 października na antenie RADIA ESKA usłyszycie:

  • Charlie Puth - How Long?: To trwający 3 minuty i 17 sekund, drugi singiel z drugiej płyty amerykańskiego wokalisty. Wcześniej nadchodzący krążek promował, znany już z anteny ESKI, hit Attention. 26-latek z Rumson w stanie New Jersey zaplanował wydanie albumu pt. Voicenotes na 19 stycznia 2018 roku. Zapewne po wydaniu pełnowymiarowego materiału artysta wyruszy w światową trasę koncertową. Oczywiście liczymy, że na jego mapie znajdzie się Polska! Wtedy kawałek usłyszymy na żywo, a od 6 października w RADIU ESKA w wersji mp3!
  • Maroon 5 feat. Julia Michaels - Help Me Out: utwór pojawił się w sieci, a wraz z nim informacja o szóstej płycie zespołu mającego na koncie trzy nagrody Grammy! Album jest zatytułowany Red Pill Blues i ukaże się 3 listopada! Producentem płyty jest J. Kash, a na albumie - oprócz Julii Michaels, gościnnie pojawiła się SZA (Syza), A$AP Rocky oraz LunchMoney Lewis. 
  • Felix Jaehn feat. Hearts & Colour, Adam Trigger - Like A Riddle: kolejna energetyczna i poprawiająca humor propozycja od niemieckiego producenta. Od was zależy, czy Like A Riddle znajdzie się na liście megahitów 23-letniego Felixa Jaehna. Do tej pory największymi jego hitami są przecież: Ain't Nobody (Loves Me Better) z Jasmine Thompson, Bonfire z Almą czy Book of Love z Poliną!

Podsumowanie New Music Friday, ciekawostki, konkursy z nagrodami, ale przede wszystkim 40 najpopularniejszych hitów w Polsce już w sobotę, 6 października 2017 w Podwójnej Gorącej 20! Od godziny 16.00 zaprasza Michał Celeda!

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj! >>

Najnowsze