New Day - Alicia Keys. Zobacz nową wersję klipu do trzeciego singla z Girl On Fire! [VIDEO]

2013-05-02 12:53

Premierą nowego teledysku do New Day Alicia Keys rozpoczęła maj 2013. Wokalistka poczęstowała swoich fanów drugą wersją klipu. Tym razem, w przeciwieństwie do pierwszego wideo promującego kawałek, gwiazda w nagraniu pojawiła się we własnej osobie. Zacznij swój nowy dzień z Alicią Keys i jej New Day już teraz na Eska.pl!

New Day - Alicii Keys doczekało się nowego teledysku. Piosenkarka 1 maja 2013 roku opublikowała na YouTube drugą wersję klipu do swojego trzeciego singla z albumu Girl On Fire. Tym razem wokalistka zdecydowała się sama wystąpić w nagraniu. W wideo fani gwiazdy mogą podziwiać swoją idolkę bujającą się w rytmie piosenki w otoczeniu tancerzy i na scenie w trakcie jednego z koncertów.

Wcześniej New Day promował teledysk w tzw. wersji Viral Video, na który złożyły się zdjęcia fanów Alicii z Instagrama i krótkie filmiki z ważnych dla nich momentów, takich jak przyjęcia rodzinne, powroty do domów czy też śluby.

>>> Alicia Keys w Polsce 2013 - bilety w sprzedaży! Gdzie kupić, ceny biletów [VIDEO]

Która wersja klipu do New Day podoba się Wam bardziej? Zdecydujcie i dajcie znać w komentarzach. Na Waszą dyskusję czekamy też w Eskowym czacie :).


Zobacz New Day - Alicia Keys!
Zobacz New Day - Alicia Keys (Viral Video)!JB

Najnowsze