Natsu

i

Autor: screen z Instagram/Natsu

Natsu ma swojego sobowtóra. Ta dziewczyna mogłaby być jej siostrą!

2021-11-16 11:30

Natsu to niesamowicie popularna youtuberka i influencerka w naszym kraju. To także idolka polskich nastolatek, które inspirują się nią na każdym kroku. Teraz okazuje się, że youtuberka ma swojego sobwtóra! Ta dziewczyna mogłaby być jej siostrą. Przekonajcie się sami!

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk to jedna z popularniejszych youtuberek i influencerek w naszym kraju. Dziewczyna może pochwalić się wieloma sukcesami w swojej karierze i okazuje się, że nie tylko tej internetowej. Jako twórca osiąga milionowe odsłony materiałów wideo, gromadzi tysiące polubień pod zdjęciami, a nawet nagrywa piosenki. Oprócz tego zadebiutowała 28 sierpnia 2021 roku w oktagonie, podczas gali High League. Natsu zmierzyła się wtedy z Lexy Chaplin i ostatecznie wygrała starcie. Większość osób kojarzy również Natalię z popularnego projektu Team X. Dziewczyna należy do grupy youtuberów z którymi mieszka w wielkiej willi pod Warszawą. Niestety jakiś czas temu poinformowała wszystkich, że wyprowadza się z Domu X i otwiera własną działalność. Mimo smutku wielu fanów dziewczyny, każdy jej kibicuje i mocno trzyma kciuki za dalszą karierę. Czy wiedzieliście, że Natsu podobnie jak Viki Gabor czy Selena Gomez, też ma swojego sobowtóra?

Piosenki, które są do siebie podobne

Natsu - sobowtór

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra i nawet o tym nie wie! Najprawdopodobniej i Natsu o tym nie wiedziała, dopóki nie zobaczyła tej dziewczyny na Tik Toku. Mowa o Emilii Nowotka, która robi przepiękne makijaże i niedawno postanowiła pomalować się jak Natsu, a w dodatku jej paletką. Różowa powieka, różowa marynarka, a do tego włosy zaczesane do tyłu jak u popularnej influencerki. Będziecie w szoku, jak bardzo dziewczyny są do siebie podobne. Natsu i Emilia mogłyby być siostrami. Przekonajcie się sami!

- pomyślcie gdyby one były we dwie w teamie

- nikt się nie spodziewał

- takie same oczy

- Jezu bliźniaczki

- myślałam, że to Natalia