Natasza Urbańska nie ma łatwo w Voice Kids. Widzowie piszą, że tęsknią za Kwiatkowskim

i

Autor: TVP

KOMENTARZE INTERNAUTÓW

Natasza Urbańska nie ma łatwo w Voice Kids. Widzowie piszą, że tęsknią za Kwiatkowskim

2024-02-25 13:56

Natasza Urbańska w The Voice Kids zastąpiła Dawida Kwiatkowskiego, który w programie był trenerem od samego początku. To on uczył scenicznej pewności Martynę Gąsak i Marcina Majciejczaka, czyli zwycięzców szóstej i trzeciej odsłony programu. Widzowie już dzielą się swoimi opiniami na temat debiutu piosenkarki w fotelu trenerskim. Jedni są zachwyceni, a drudzy domagają się powrotu dawnego jurora. Co piszą internauci? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Natasza Urbańska w Voice Kids - komentarze

Natasza Urbańska w The Voice Kids 7 jest uśmiechnięta, pewna siebie i chętnie dzieli się radami z najmłodszymi. Zresztą zapowiadała przed startem programu, że będzie ich prawdziwym wsparciem. Opowiadała też, że podchodzi do tego programu bardzo emocjonalnie, a jednocześnie jest przytłoczona ilością odkrytych talentów. Nie spodziewała się, że do programu przyjdzie tyle młodych, uzdolnionych wokalistów. To chociażby Dominik Arim, Marta Mąka, Elena Pólcienniczak, Milena Gajek, Amelia Puchalska, Marysia Stefanowska, czy Michell Siwak. Oni wszyscy pojawili się w pierwszych dwóch odcinkach programu odwracając wszystkie fotele. Czworo uczestników po pierwszych przesłuchaniach postanowiło szlifować swój talent pod okiem Urbańskiej i z pewnością nie pożałują tej decyzji. Internauci natomiast żałują, że z programu postanowił odejść Dawid Kwiatkowski. Artysta chce w stu procentach skupić się na twórczości muzycznej.

Dominik Arim zaśpiewał hit Lady Gagi i skradł serca trenerów. Sam nie dowierzał!

14-latka doprowadziła do łez Nataszę Urbańską i Cleo!

Natasza Urbańska w Voice Kids - komentarze

Internauci podzielili się na dwa obozy. Z jednej strony cieszą się z odświeżenia składu trenerskiego, uważają, że Urbańska świetnie sobie poradziła w debiucie, a z drugiej strony komentują, że tęsknią za Dawidem Kwiatkowskim. Producenci programu z pewnością nie spodziewali się, że opinie będą aż tak podzielone. Zacznijmy od tych pozytywnych, które pojawiły się na koncie Nataszy w mediach społecznościowych. Komentujący jasno stwierdzili, że wokalistka stanęła na wysokości zadania.

Szczerze byłam bardzo ciekawa, jak Pani sobie poradzi. Myślałam, że to nie będzie już to samo The Voice of kids. Jestem, ale w mega szoku. Stanęła Pani na wysokości zadania. Szacun, napisała jedna z komentujących. Wokalistka jej odpowiedziała, że taki komentarz wiele dla niej znaczy.

Roxie Węgiel pojedzie na Eurowizję 2025? Nie zostawiła żadnych wątpliwości!

Inni pisali, że już ją lubią w roli trenerki, bo wnosi do programu dużo ciepła oraz uśmiechu. Uważają też, że dzieci biorące udział w programie nie mogły trafić lepiej. Są też zdania, że Natasza Urbańska ma w swojej ekipie potencjalną finalistkę programu, którą jest Michell Siwak. Sporo ciepłych słów wylało się w stronę gwiazdy, ale są też opinie osób, którym obecność artystki w trenerskim fotelu nie przypadła do gustu. W komentarzach na profilu The Voice Kids internauci piszą, że bez Dawida Kwiatkowskiego to nie jest to samo. Będzie im również brakować kłótni o uczestników pomiędzy Dawidem a Cleo.

A Wy jak uważacie? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Sonda
Jak oceniasz debiut Nataszy Urbańskiej w The Voice Kids 7?
Listen on Spreaker.