Natalia Wawrzyńczyk z The Voice Kids 3 nagrała piosenkę. Internauci szaleją z zachwytu!

2021-03-19 10:53
Natalia Wawrzyńczyk
Autor: Screen z YouTube/Natalia Wawrzyńczyk Official

The Voice Kids to kopalnia prawdziwych, muzycznych talentów. Idealnym dowodem na to, jest nie tylko Viki Gabor, Roxie Węgiel czy też Marcin Maciejczak, ale także Natalia Wawrzyńczyk. Uczestniczka trzeciej edycji nagrała niedawno piosenkę, która szaleje w sieci, a internauci są zachwyceni!

Program The Voice Kids to nie tylko wspaniała rozrywka dla widzów, ale także show w którym młode osoby mogą walczyć o swoje marzenia. To właśnie tam pod okiem wspaniałych trenerów szlifują swoje umiejętności i walczą o wygraną. Niestety zwycięzcą może być tylko jedna osoba, ale The Voice Kids pokazało, że wcale nie trzeba otrzymać nagrody głównej by zaistnieć w branży muzycznej. Dowodów jest wiele, między innymi Viki Gabor, która mimo iż nie wygrała show, to ma już na swoim koncie debiutancką płytę, same hitowe kawałki i oczywiście wiele nagród w tym wygranie Eurowizji Junior 2019. Kolejnym dowodem na to jest uczestniczka trzeciej edycji show - Natalia Wawrzyńczyk. To właśnie ona oczarowała trenerów, jak i widzów przed telewizorami, a następnie w teamie Tomsona i Barona kontynuowała przygodę w The Voice Kids. Choć nie wygrała programu to zyskała wspomnienia na całe życie i postanowiła nie stać w miejscu, tylko spełniać swoje marzenia krok po kroku. Natalia idzie przez branżę muzyczną jak burza, a niedawno zachwyciła nową piosenką!

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Natalia Wawrzyńczak z The Voice Kids nagrała piosenkę

Brak wygranej w The Voice Kids nie podcięło uzdolnionej nastolatce skrzydeł. W czerwcu 2020 roku zagrała koncert z siostrami Tracz, podczas Domowego Grania dla czytelników ESKA.pl, a kilka miesięcy później wystąpiła w Szansie na Sukces Opole 2021 i otrzymała wyróżnienie. Teraz przyszła kolej na jej singiel, który miał swoją oficjalną premierę w czwartek 18 marca. Mowa o kawałku Przebiśniegi, który spotkał się z niesamowitym przyjęciem w sieci. Internauci są zachwyceni muzyczną balladą i chcą od Natalki więcej tak fantastycznych perełek!

Sonda
Jak często oglądasz The Voice Kids?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze