Natalia Szroeder w szybszej odsłonie. Imprezowa wersja utworu Połóż się tu

Natalia Szroeder w szybszej odsłonie. Imprezowa wersja utworu Połóż się tu
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Natalia Szroeder w szybszej odsłonie. Imprezowa wersja utworu Połóż się tu

Kamp!, czyli elektroniczny zespół, wziął na warsztat piosenkę, pod którą podpisuje się Natalia Szroeder. Mowa o utworze zatytułowanym Połóż się tu, który w nowej wersji może stać się hitem letnich imprez. Posłuchajcie i oceńcie sami już teraz.

Natalia Szroeder nie zatrzymuje się i wciąż zaskakuje. Wspólnie z KAMP!, czyli jednym z najbardziej znanych elektronicznych zespołów w Polsce, stworzyli doskonały klubowy remiks piosenki Połóż się tu, idealny na imprezy w gorące letnie wieczory. Oto, co artyści mówią o współpracy:

To była dla mnie wymarzona współpraca. Bardzo lubię twórczość KAMP!, więc ogromną frajdą i zaszczytem było podziałać wspólnie przy Połóż się tu. Szybko złapaliśmy wspólny muzyczny język i praca w studiu szła naprawdę ekspresowo. Przebieram nogami od długiego czasu z niecierpliwości - wspaniale, ze w końcu możemy podzielić się z Wami efektami! - Natalia Szroeder.

Gdyby każda współpraca przebiegała na takim poziomie, to byłby raj na ziemi. Menadżer dzwoni z propozycją remixu, przesyła ścieżki wokalne, siadamy do pracy i po 2 godzinach mamy ogarnięte główne motywy, a całość zamykamy po tygodniu. Co się zdarza ekstremalnie rzadko, weszliśmy razem do studia i dograliśmy dodatkowe wokale. Dobra energia od początku do końca i miejmy nadzieję nie ostatnie nasze wspólne działanie - Michał Słodowy/KAMP!

Natalia Szroeder to gwiazda polskiego popu. Oto jej największe hity!
Najnowsze