Natalia Szroeder stawia odważny krok w karierze! Tego jeszcze nie robiła

2019-12-10 17:05 MK
Natalia Szroeder
Autor: Paweł Jaszczuk, materiały prasowe

Na przestrzeni lat, Natalia Szroeder wielokrotnie udowodniła, że posiada niesamowity talent wokalny. Artystka sprawdza się nie tylko w swoim, ale również i cudzym repertuarze. Teraz, gwiazdę doskonale znaną z takich hitów jak Lustra czy Nie patrzę w dół czekać będzie zupełnie nowe wyzwanie. Poznaj szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Natalia Szroeder to obecnie jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od swojego debiutu w 2012 roku, artystka wydała kilka naprawdę wielkich hitów, które podbiły serca słuchaczy w całym kraju. Teledyski stworzone do takich singli jak Powietrze, Parasole czy też Zamienię cię wygenerowały kilkanaście milionów odtworzeń w serwisie YouTube, a koncerty i występy na żywo podczas uroczystych gal udowodniły, że Natalia Szroeder to jeden z największych talentów wokalnych w Polsce. Warto wspomnieć chociażby o fenomenalnym występie w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, kiedy to wokalistka wcielała się w rolę Whitney Houston. Jej wykonanie docenili również fani nieżyjącej diwy z innych krajów! Żaden z wielbicieli Natalii z pewnością nie spodziewał się tego, że po sukcesie w branży muzycznej, wokalistka zdecyduje się również na spróbowanie swoich sił w filmie. Jak już wiadomo, Natalia zagra jedną z głównych ról w produkcji Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa w reżyserii Macieja Kawulskiego.

Natalia Szroeder w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa to film, w którym zobaczymy prawdziwe gwiazdy polskiego kina, m.in. Jana Frycza oraz Janusza Chabiora. Sporym zaskoczeniem jest jednak udział w nim Natalii Szroeder. Wokalistka wcieli się w rolę Magdy, ukochanej głównego bohatera, którego zagrał Marcin Kowalczyk - aktor doskonale znany z takich filmów jak Jesteś Bogiem czy Hardkor Disco. Fani artystki z pewnością będą pod wrażeniem jej metamorfozy! Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa zadebiutuje w polskich kinach już 3 stycznia 2020 roku.

Najnowsze