Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Domek z kart już w sieci!

2016-06-26 19:53
Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Domek z kart już w sieci!
Autor: Fot. youtube/Natalia Szroeder Natalia Szroeder w nowym teledysku/screen z klipu

Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016. Już teraz na ESKA.pl zobacz Domek z kart - klip będący kolejną zapowiedzią nadchodzącej płyty Natalii Szroeder.

Natalia Szroeder prezentuje nowy teledysk 2016. 24 czerwca premierę miał klip wokalistki, który powstał do piosenki zatytułowanej Domek z kart. Utwór jest kolejną po Lustrach zapowiedzią nadchodzącej płyty Natalii Szroeder. - Cały teledysk jest metaforą. Kobieta obnaża się ze swoich emocji i uczuć. Jestem tam odważniejsza-owszem-ale był to zabieg celowy. Wcale nie taki łatwy dla mnie i byłam z siebie dumna po tym, jak go nakręciliśmy - skomentowała nowy klip wokalistka.

Natalia Szroeder - nowy teledysk 2016

- Domek Z Kart to utwór bardzo wyjątkowy i intymny, najbliższy mi. Emocje w nim zawarte to już nie emocje dziewczyny, to emocje młodej kobiety. Pracując nad nim i śpiewając go, czułam, że zaczynam jakiś nowy etap. To najbardziej świadomy i przemyślany utwór, jaki wydałam do tej pory. To jest dokładnie to, co mam w sercu. Dokładnie to, co gra mi w duszy - pisze o swoim singlu Natalia Szroeder. 

 

Najnowsze