Natalia Siwiec raperką? Nagrywa z duetem Red & Spinache! [VIDEO]

2013-01-04 15:29

Natalia Siwiec śpiewa i nagrywa piosenkę! Miss Euro 2012 kończy nagrywać kawałek z raperami Red & Spinache. Sprawdzamy, z kim Natalia Siwiec nawiązała muzyczną współpracę!

"Juz prawie skonczylismy utwór :) aaaaa.... Jaram sie i dziękuje Red&Spinache; !!!!" - tak Natalia Siwiec pochwaliła się fanom nową aktywnością. Muzyczną!

Natalia Siwiec zagrała już w dwóch klipach Trzeci Wymiar - "Trojwymiarowy Biznes" i Groovebusterz - "Superlover" oraz pracowała nad utworem "Shocked", który ostetecznie nazwała podróbą i zaprzeczyła, by to ona go śpiewała. Teraz Natalia sama poinformowała o końcu prac nad utworem z raperami, a my sprawdzamy, kim są Red & Spinache, z którymi sfotografowała się modelka.

>>> Gangnam Style nie było pierwsze! Zobacz inne hity i układy taneczne, które tańczyli wszyscy!

Red & Spinache to raperzy, którzy tworzą muzykę osobno, ale w latach 2005 - 2007 tworzyli hip-hopowy duet. Nagrali kilka singli, m.in. "Chcę poznać twoją matkę", "Uwierz mi" czy "Wczoraj" oraz wydali dwa albumy: "7 rano" oraz "8 rano - Niewiarygodne przygody Red'a & Spinache'a". W 2009 roku mieli gotowy materiał na płytę o roboczym tytule "9 rano", ale oprócz singli w internecie, z albumu nic nie wyszło, a duet się rozwiązał.

Czy współpraca z raperami wprowadzi Natalię do muzycznego świata? Czekamy na rezultat! Teraz posłuchajcie kawałków Reda i Spinache'a, by sprawdzić w jakim stylu może powstać ich wspólny kawałek z Natalią Siwiec.

Red & Spinache - Poznać Twoją Matkę:Red & Spinache - Zasypiam/unreleased/9 Rano Sessions (2008):KE

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze