Natalia Sikora wygrała 2. edycję The Voice of Poland. Jak teraz wygląda i co u niej słychać?

2022-01-12 14:11
Natalia Sikora
Autor: Youtube.com/The Voice of Poland

Natalia Sikora była objawieniem polskiej sceny muzycznej. Odkąd pojawiła się w drugiej edycji The Voice of Poland uważana była za faworytkę. Udało jej się wygrać, a cała Polska czekała na jej nowości muzyczne. Kariery komercyjnej nie zrobiła, a od jej triumfu w programie TVP minęło już prawie 9 lat. Co się u niej dzieje?

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od wielu lat promuje nowe talenty, które później robią niesamowitą karierę. To w tym show zaczynały takie gwiazdy jak Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko, Krystian Ochman, Marcin Sójka, Anna Karwan czy Natalia Zastępa. Jedną z najbardziej obiecujących uczestniczek była Natalia Sikora, która pojawiła się w drugiej edycji show. Trafiła do drużyny Marka Piekarczyka, a jej występy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jej wykonanie Cry Baby do dzisiaj wspominane jest przez fanów The Voice of Poland. Natalia wygrała swoją edycję, ale dzisiaj nie wiemy o niej dużo. Jak potoczyła się jej kariera? Jak teraz wygląda?

Wygrali The Voice of Poland i słuch po nich zaginął. Co się dzieje ze zwycięzcami?

Marta Burdynowicz wygrała The Voice of Poland! Opowiedziała o swoich planach

Natalia Sikora - co robi? Jak wygląda?

Choć Natalia Sikora nie zrobiła wielkiej kariery komercyjnej, dalej pracuje jako wokalistka. Gra koncerty oraz tworzy nową muzykę. Ostatnią płytę wydała w 2019 roku. Natalia jest także aktorką. Gra w teatrze oraz w serialach. Można było ją zobaczyć w takich produkcjach jak Na dobre i na złe, Zakochani po uszy czy Skazana. Jak teraz wygląda? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w galerii poniżej:

Natalia Sikora - płyty

2013 - Zanim

2014 - BWB Experience

2015 - Absurdustra Próba Norwida

2016 - Buried Alive In the Blues

2018 - Tribute to Mira Kubasińska 

2019 - Ailatan

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze