Natalia Kawalec WZRUSZYŁA Cleo: 'Ta scena jest dla Ciebie za mała!'

2020-02-22 11:48 RW
Natalia Kawalec WZRUSZYŁA Cleo: 'Ta scena jest dla Ciebie za mała!'
Autor: Jan Bogacz / TVP Natalia Kawalec WZRUSZYŁA Cleo: 'Ta scena jest dla Ciebie za mała!'

Wzruszenia, uśmiechy i piękne głosy - The Voice Kids 3 obfituje w wiele emocji i niezwykłych momentów. Jeden z nich miał miejsce podczas przedostatnich Przesłuchań w Ciemno. Uczestniczka wykonała swój solowy utwór i wzruszyła trenerów. Najbardziej pod wrażeniem była Cleo, która powstrzymywała się od łez. Zobaczcie sami wideo - na ESKA.pl

Natalia Kawalec to jedna z uczestniczek, której udało się odwrócić wszystkie fotele w The Voice Kids 3. Oznacza to, że swoim głosem oczarowała wszystkich trenerów. Stało się tak, gdy zaśpiewała utwór All I Ask, który Adele wydała w 2015 roku. Najbardziej zachwycona talentem 15-latki wydawała się być Cleo. Szczególnie po tym, gdy Natalka wykonała dodatkową, autorską piosenkę. Siadła przy fortepianie i bez presji - dużą dojrzałością wykonała sentymentalny numer. Nagranie w sieci pojawiło się na oficjalnym profilu programu na Facebooku. Wszyscy jednogłośnie uznali, że to jeden z największych talentów tej edycji. 

Natalia Kawalec - występ w The Voice Kids 3

Duet Tomson i Baron pochwalił Natalię Kawalec za to, że świetnie gra na fortepianie, a przy tym doskonale śpiewa. Jak uznali, im więcej Natalii - tym lepiej, dlatego poprosili o wykonanie swojej autorskiej piosenki. Już po pierwszych taktach, głosem uczestniczki trzeciej edycji The Voice Kids najbardziej oczarowana była Cleo. Ze wzruszeniem w oczach skomentowała jej występ: 

Ta scena jest dla Ciebie za mała!

Natalia Kawalec bez problemu przebrnęła przez Przesłuchania w Ciemno i zobaczymy ją w Sing Offach - 1, 8 lub 15 lutego. Natalia swój talent szlifuje pod czujnym okiem wykonawczyni Dom.

Natalia Kawalec - kim jest?

Natalia Kawalec ma 15 lat. Urodziła się i mieszka w Stanach Zjednoczonych. Z występów na różnego rodzaju uroczystościach Natalia bardzo dobrze znana jest Polonii w Chicago. Nastolatka sama komponuje i pisze teksty swoich piosenek. Akompaniuje sobie też często na fortepianie. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewania, z muzyką też wiąże swoją przyszłość.

Najnowsze