Następczyni Rihanny przestanie śpiewać? 'Mój głos nie działa'!

2018-05-30 17:21
Następczyni Rihanny przestanie śpiewać? 'Mój głos nie działa'!
Autor: fot./screen/youtube.com/KendrickLamarVEVO SZA

Czy gwiazda, którą okrzyknięto następczynią Rihanny, przestanie śpiewać? Na Instagramie podała niepokojącą informację na temat stanu swojego głosu. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Następczyni Rihanny przestanie śpiewać? To może sugerować wpis, który pojawił się niedawno na Instagramie artystki. O kogo chodzi? Niepokojące wieści fani muzyki przeczytali na Instagramie SZA - autorki hitów takich jak Broken Clocks czy Love Galore. Gwiazda screen posta przedstawiciela wytwórni Top Dawg, w którym informowano o anulowaniu kilku jej koncertów. SZA dołączyła do tego kilka słów od siebie. Najmocniej brzmi zdanie: - Nie jestem chora. Po prostu mój głos, ku*wa, nie działa!

SZA skończy karierę?

W podobnym tonie wypowiadała się na Twitterze. Tam napisała między innymi: - Mój głos jest permanentnie uszkodzony. To wszystko budzi pytania o to, czy SZA będzie kontynuowała karierę? Niestety, może to być prawdopodobny scenariusz. We wspomnianym poście na Instagramie czytamy: - Jestem w trasie od 11 miesięcy. To nie stało się nagle. Miałam problemy od jakiegoś czasu, ale zwykle pomagały leki sterydowe. Teraz niestety nie pomogły.

Doda broni MaRiny, mimo że 'nie pała do niej sympatią'!

Autor: brak danych

Doda stanęła w obronie MaRiny i w ostrych słowach wypowiedziała się o sytuacji, która spotkała ostatnio żonę Wojciecha Szczęsnego. O co dokładnie chodzi?

SZA to artystka, która oprócz prowadzenia kariery solowej, współpracuje też z innymi artystami. Nagrała między innymi What Lovers DoMaroon 5All The Stars z Kendrickiem Lamarem. Zdrowia życzą jej więc nie tylko fani, ale i koledzy z branży.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze