Największe hity muzyczne w średniowiecznym stylu?! Czegoś takiego nie słyszeliście!

2020-08-06 15:40 Maksymilian Kluziewicz
Avicii
Autor: 0000554/Reporter & YouTube/ Marcus Aurelius

Zastanawialiście się kiedyś, jak najpopularniejsze utwory muzyczne brzmiałyby w średniowieczu? Jeśli nie, to już nie musicie! Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zestawienie kawałków muzycznych, które zna każdy, jednak nie w tych wersjach. Britney Spears, Avicii czy Lady Gaga w średniowiecznych odsłonach. Tego po prostu trzeba posłuchać!

Hity muzyczne w średniowiecznych wersjach to coś, czego nie wiedzieliście, że potrzebujecie! Wraz z rozwojem internetu, wielu utalentowanych twórców w końcu dostało platformę, która umożliwiła im dzielenie się swoją twórczością zupełnie za darmo. Wpisując na YouTubie tytuł naszego ulubionego utworu, bez problemu znajdziemy liczne jego covery, nierzadko przy użyciu najróżniejszych instrumentów czy nagrane w zupełnie innym od oryginału gatunku muzycznym. W ostatnim czasie furorę robią jednak przeróbki piosenek największych gwiazd utrzymane w średniowiecznym klimacie.

Średniowiecze to jedna z najbardziej znaczących epok w historii całego świata. To właśnie wtedy powstało wiele anonimowych dzieł, które są znane do dziś. Dzięki kreatywności twórców internetowych możecie się przekonać, jak w V wieku brzmiałyby kawałki muzyczne z repertuaru waszych ulubionych wykonawców. Lady Gaga, Britney Spears, Avicii to tylko niektórzy z artystów, których single zostały przemienione w średniowieczne dzieła z dziedziny muzyki.

Hity lata 2020 - to te piosenki będą królować w wakacje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hity w średniowiecznych wersjach

Być może zamieszczone w sieci piosenki w średniowiecznych wersjach nie są najlepszą metodą na poznanie epoki, jaką było średniowiecze, niemniej jednak pozwalają uzmysłowić sobie, jak brzmiały tworzone w tamtym czasie pieśni, zazwyczaj o tematyce religijnej. W poniższej galerii znajdziecie wasze ulubione hity w wersjach, w jakich jeszcze ich nie słyszeliście!

Najnowsze